F. Alonso: esmė ne amžiuje (1)

F. Alonso: esmė ne amžiuje
logo 2019 Vasario 05 d. 13:48, Wayne Taylor Racing

Fernando Alonso pernai su „Formulė-1“ išsiskyrė dėl kelių priežasčių, tarp kurių buvo ir „McLaren“ komandos, už kurią jis lenktyniavo pastaraisiais metais, bolido nekonkurencingumas. Dabar Fernando tęsia pasirodymus ištvermės lenktynėse, jose pasiekdamas garsių pergalių – jis nugalėjo Le Mane ir Daytonoje. Šiuo metu ispanas antrą kartą ruošiasi pasirodyti „Indianapolis 500“ varžybose, tačiau kartu leido suprasti, kad nuolatos svajoja apie trečiąjį F-1 pasaulio čempiono titulą.

„Aš visuomet kalbu, kad mes dar pasimatysime, - priminė Fernando. – Dabar aš priėmiau naują iššūkį ir gavau viską, kad susitvarkyčiau su naujais išbandymais. Bet 2020 metams aš jokių planų neturiu.

Suprantama, kad jei man pavyktų iškovoti trečią titulą, tai man suteiktų didžiausią malonumą. Michaelis Schumacheris lenktyniavo iki 43 metų. Jei tu jautiesi turėdamas jėgų, tai nežiūri į amžių, tu paprasčiausiai lenktyniauji toliau, kol nesupranti, jog atsirado kur kas stipresnių už tave. Ir tai gali atsitikti tada, kai tau būna 25 metai, ir kai jau 48 metai. Esmė visai ne amžiuje“.

Turint galvoje tai, kad Alonso dabar yra 37-eri ir jis yra puikios sportinės formos, iš tikrųjų negalima atmesti, kad jis į „Formulę-1“ gali sugrįžti jau po metų. Beje, kaip jis pats pabrėžė, kol kas jis jokių konkrečių planų neturi.


Komentarai (1)
žiūrovas f-1
| 02/06 20:38
Butu idomu Alonso pamatyti vel "Ferrari" ekipoje, bet kadangi jokia ekipa is top3 jam nepasiulys kontrakto, taigi manau jo daugiau nebepamatysime lenktyniaujancio F-1.
×

F-1.lt pulsas