F.Alonso: „Esu labai patenkintas“

F.Alonso: „Esu labai patenkintas“
logo 2006 Rugpjūčio 26 d. 18:47, Renault
Trečias Turkijos GP kvalifikacijoje likęs „Formulės-1“ čempionato lyderis Fernando Alonso tvirtino esąs patenkintas savo rezultatu ir išreiškė viltį rytojaus lenktynėse kovoti dėl pergalės.
„Kalbu nuoširdžiai – esu labai patenkintas! Puikiai žinojome, kad įveikdami vieną greitą ratą „Ferrari“ šiandien bus neįveikiami. Tuo tarpu, labiau pasitikime savo greičiu lenktynėse“, - po kvalifikacijos teigė F.Alonso.
„Šiandien pasiekėme viską, ką galėjome – esu iškart už abiejų „Ferrari“, o Fisi (Giancarlo Fisichella, kitas „Renault“ pilotas – red. past.) - ketvirtas“, - pažymėjo ispanas.
F.Alonso paneigė, kad jaučia papildomą spaudimą dėl to, kad „Formulės-1“ čempionate yra persekiojamas „Ferrari“ ekipos piloto Michaelio Schumacherio.
„Formulėje-1“ visada jauti spaudimą, nesvarbu, kokia tavo padėtis čempionate. Lenktyniaudamas geroje komandoje, kiekvienose lenktynėse turi siekti pačių geriausių rezultatų“, - teigė pirmenybių lyderis.
„Mes važiuosime savo lenktynes, stengsimės iš visų jėgų, nedarysime klaidų, o kai lenktynės baigsis, gali paaiškėti, kad mūsų jėgoms buvo tik antroji vieta. Tačiau pergalė būtų dar geriau, o ją rytoj, manau, turime galimybių iškovoti“, - pridūrė jis.
Praėjusių metų Turkijos GP lenktynėse F.Alonso finišavo antras, nusileidęs „McLaren“ lenktynininkui Kimi Raikkonenui.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794