F. Alonso: „F-1 „McLaren“ bandymai – mano darbo dalis (3)

F. Alonso: „F-1 „McLaren“ bandymai – mano darbo dalis
logo 2019 Kovo 29 d. 18:06, McLaren F1

Kitą savaitę Fernando Alonso išbandys naująjį „Formulės-1“ „McLaren“ bolidą – tai bus pirmoji ispano pažintis su MCL34. Fernando pareiškė, kad iš vienos pusės – jam tai tik dalis jo darbo, o iš kitos – bet kokia galimybė pilotuoti „Formulės-1“ bolidą teikia jam malonumą.

„Aš turiu įsipareigojimų prieš „McLaren“, be to jaučiu, kad pasilieku šios komandos dalimi, - sakė F. Alonso.- Praėjusiųjų metų pabaigoje, priimdami sprendimą, mes pagalvojome, jog būtų neblogai išsaugoti kokius nors santykius su F-1 komanda ir dalyvauti jos darbe. Dabar mes ruošiamės eiliniam bandymui laimėti „Indy 500“ lenktynes ir visi resursai nukreipti būtent ten.

Jei kalbėti apie būsimus bandymus, tai aš nemanau, kad man reikalingi kokie nors papildomi ratai, kad geriau suprasčiau lenktyninės mašinos elgesį, be to, tai yra dalis mano įprasto darbo šiais metais. Supraskite, aš esu lenktynininkas ir kiekvieną kartą, kai atsisėdu prie F-1 bolido vairo, jaučiu didelį malonumą“.

Kai F. Alonso paklausė, ar jis ruošiasi sugrįžti į „Formulę-1“, jei jis šiemet laimės „Indy 500“ lenktynes ir pasieks savo tikslo,  „McLaren“ atstovas atsakė: „Nežinau. Gyvenimas visuomet siūlo tau naujus iššūkius ir jei pasieki sėkmės kokiame nors darbe, tu iš karto imiesi naujo. Pažiūrėsime.

Bet kol kas  visi sprendimai, kuriuos aš priiminėjau, buvo teisingi. Mes laimėjome Daytonoje, laimėjome Sebringe, eilėje laukia „Indy 500“, po jų bus Le Manas. O tada pažiūrėsime, ką man ruošia ateitis“.


Komentarai (3)
DayZ
| 03/29 23:32
Saunuolis dedas, nekirmyja ten pat del algos. Sekmes jam!
deivec
| 03/29 18:32
Alonso on the Olympus.
YZF
| 03/29 18:22
Tuoj pradesim skaiciuoti varzybas, kuriu Alonso dar nelaimejo.
×

F-1.lt pulsas