F. Alonso: „Ferrari“ sirgaliai nusipelnė geresnių rezultatų (37)

F. Alonso: „Ferrari“ sirgaliai nusipelnė geresnių rezultatų
logo 2014 Rugsėjo 07 d. 19:25, Pirelli
Lenktynių Italijoje šiandien nebaigęs Fernando Alonso pareiškė, kad „Ferrari“ nuvylė Monzoje susirinkusius vietos sirgalius.
Ispanas iš varžybų dėl technikos gedimo pasitraukė 29-ame rate. Paskutinį kartą sportininkas lenktynių dėl technikos gedimo nebaigė 2010 m. Malaizijoje.
„Dar prieš sustojant turėjau bėdų su baterija ir atsilikau nuo priekyje važiavusių varžovų. Po kelių ratų sistema išsijungė visiškai tam, kad būtų apsaugotas variklis“, – pasakojo „Ferrari“ pilotas F. Alonso.
K. Raikkonenas iškovojo devintą poziciją ir pelnė tik 2 taškus. Viską įvertinęs F. Alonso pareiškė, kad „Ferrari“ šį kartą nuvylė savo sirgalius.
„Akivaizdu, jog prieš savo žmones nesame patenkinti rezultatu. Deja, bet mes jiems nieko specialaus nesugebėjome padovanoti. Vakar nebuvome pakankamai greiti, o šiandien važiavimo dešimtuko gale. Ne toks buvo mūsų tikslas, tačiau yra kaip yra. Gaila dėl sirgalių, tačiau dėkoju jiems už jų palaikymą.“
[gallery id=1070 rand=rand]

Komentarai (37)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Senelis
| 09/08 20:18 Atsakyti
vaidzio...nu blyn, kad ir ką jis ten turėjo galvoje šiame interviu, bet visi jau yra girdėje, kad jis čia labiausiai nukentėjas visoje komandoje ir pasaulyje...
MIRKA
| 09/08 19:36 Atsakyti
Klepsidra > Uz dyka vargu ar siais laikais ka gero gausi, matyt rezultatas bus desningas, kad ir kiek trumpalaikio marketinginio pelno atnese.
F-1audriusb
| 09/08 18:38 Atsakyti
1 genijus tikriausiai žiūri GP 2 ar žvaigždžių karus, bet tikrai ne F1.
Stargate
| 09/08 18:37 Atsakyti
Klepsidra >> pagelbėju su teksto suvokimu, gal pavyks atsimerkus perskaityti (nors smarkiai abejoju). Natūralu, kad tau nepatiko viskas, kur neatiduota šlovė Alonsui :) Tai visiškai natūralu, tam tikro tipažo veikėjams ;) Taigi dar kartą, kas jau buvo parašyta: projektas „Alonso“ - tai daugiau nei lenktynininkas, bet ir visa supanti aplinka. PILOTAS + KOMANDOS NARIAI. Seki mintį? Savo komentare tvirtini, kad "bolidas kurtas kreivomis rankomis", kitaip tariant (anot tavęs) suklydo komandos nariai, kurie yra mano minimo "Alonso projekto" visumos dalis? Tai taip išeina, kad man pritari, bet dėl užmerktų akių prieštarauji :D Dar seki mintį, ar jau pametei?
vaidzio
| 09/08 18:23 Atsakyti
Seneli si karta jis saves nuo komandos neatskyre, nesake kad komanda s... O as padariau viska ka galejau....todel taip ir suprantu kad komanda kurios sudeti yra ir jis ir Kimis nuvyle savo sirgalius...ir tai tiesa.

Stargate komentaras patiko, ir netik pradzia kaip sako Klepsida asmeniskai man pabaiga patiko labai, as ir uz tai kad paimtu bent jau viena jauna ir talentinga ( Bottas ) pilota ir pradetu viska nuo naujo tuscio lapo...na nevisai tuscio, sakyciau reiktu viena is veteranu pasilikti, bet komanda lipdyti apie jauna pilota, taip sakant bolida taikyti jo poreikems. As asmeniskai palikciau Alonzo, deja manau tai nelabai but imanoma del jo harakterio....jis tikrai nenoretu but antru numeriu, tad isvada su juo atsisveikinti ir pasilikt Kimi....na as taip noreciau, deja suprantu kad to tikrai nebus :))
Senelis
| 09/08 17:24 Atsakyti
Klepsidra...tai kuris ten iš jų Ferariuose kreivarankis?
Klepsidra
| 09/08 17:15 Atsakyti
MIRKA> Kiek pamenu, esi vienas is zinanciu, kad Santanderis moka alga Alonsui ir dar Ferrari viska nuperka - iseitu, kad Alonsas Ferrari atzvilgiu vaziuoja uz aciu.
Klepsidra
| 09/08 17:14 Atsakyti
Stargate> pradejai normaliai, uzbaigei nesamone. Projektas Alonso kazkuo susijes su tuo, koki Marmorinis motora dare ar Tombazis - aerodinamika? Alonso ir vadovybe kolektyvo darna yra patenkinta, bet vadovybe turi suprasti, kad kai kurie zmones yra ne savo vietose, arba nedeliverina, ka turetu. Alonso, ir ne is esmes Raikkonenas, deliverina ir jie ne prie ko, kad bolidas kurtas kreivomis rankomis. Visu pirmaujanciu komandu key factorius pirmiausia yra vadovybe - MS laikas buvo Brawnas ir Todtas, Mercedes taip pat Brawna turejo, RB ir McLaren turejo Newey ir t.t. Bet ne vien tai viska lemia - turi ir kiti zmones turi buti savo vietose - kodel, pvz, Aldo Costa isejus Brawnui Ferraryje nieko nenuveike, o Mercedese ziba? Tiesiog kad atsidure toje vietoje, kur gali save realizuoti. Jokio skirtumo, bus Alonsas, Bianchi ar Vettelis - jei bus geras bolidas, visi jie gali laimeti - projektas Alonso cia ne prie ko.
Klepsidra
| 09/08 17:05 Atsakyti
Kimis Valdo> sekant Dainavos pavyzdziu, manau tikrai turetu Raikkonenas lekti lauk su Alonso, o uz vairo sesti zmones, atsakingi uz catering'a ar hospitality
Senelis
| 09/08 16:58 Atsakyti
Visi žinom, kad bezdėti yra sveika, bet visi žinom kad nemandagu tai daryti viešumoje garsiai...nu bet atsiranda viens kits bezdalius...man tokie bjaurūs...
×

TOP naujienos