F. Alonso: galiu pasirinkti bet kurią komandą (70)

F. Alonso: galiu pasirinkti bet kurią komandą
logo 2014 Spalio 04 d. 10:47, Ferrari
Fernando Alonso pareiškė galintis sau leisti pasirinki bet kurią F-1 ekipą, kurios garbę jis gintų kitais metais.
Šiandien oficialiai buvo paskelbta, kad pasibaigus šių metų sezonui Sebastianas Vettelis paliks „Red Bull“ komandą, o jo vietą užims Daniilas Kvyatas. Neabejojama, kad vokietis pereis į „Ferrari“ iš kurios metų gale pasitrauks F. Alonso. Ispanas turėtų grįžti į „McLaren“.
Tiesa, pats F. Alonso teigia iki šiol galutinai neapsisprendęs kur lenktyniaus kitais metais.
„Turiu planą savo galvoje. Mintys apie tam tikrus dalykus mano galvoje sukasi jau kelis mėnesius. Esu išskirtinėje pozicijoje, kadangi iš dalies galiu lenktyniauti ten kur noriu. Tokią pagarbą užsitarnavau per visus tuos metus, praleistus F-1, ypač per tuos penkis, kuomet gyniau „Ferrari“ garbę“, – kalbėjo F. Alonso.
„Kai kurie priimti sprendimai, kuriuos dabar matome, iš dalies yra susiję su tuo ką ketinu daryti aš. Tad truputį dar palaukime. Kai pašalinsiu paskutines abejones, pasakysiu kur iškeliauju.“
F. Alonso neametė galimybės kitais metais visai nelenktyniauti F-1.
„Yra įvairių variantų. Vieną dalyką norių daryti daugiau nei vieną mėnesį. Noriu nugalėti ir vėl tapti čempionu. Noriu dirbti profesionaliai, kaip tai dariau visą savo karjerą. Man reikia būti laimingam. Reikia daugelio dalykų, kuriuos sujungus į vieną, būtu judama viena kryptimi. Ta kryptis greičiausiai pajudino pilotų rinką.“

Komentarai (70)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
exhaust
| 10/05 21:33 Atsakyti
Rinkis Gargždų Bangą!!!
nervuotas
| 10/05 00:01 Atsakyti
MIRKA
| 10/04 19:34 Atsakyti
evbi > Fantazija laki, o jei dar spaudoje pakuru primesta...
Stargate
| 10/04 19:12 Atsakyti
baubas00 >> Finansiškai tikrai Alonso sprendimas bus naudingas, tą tai tikrai rankose turi. Tačiau pilotui gi svarbiau galimybė varžytis dėl titulų, o čia kol kas gaudo tik vėją laukiuose, nėra jokio užtikrintumo.
baubas00
| 10/04 18:50 Atsakyti
stargate tu rimtai manai kad alonzius su vadibininkais tokie glusi kad trenktu ferrari durim nieko tikro neturedamas? jam derintis su mclerenais usteko kad ferrari jam moka belekokius pinigus kuriuos turi moket ir kiti norint kad jis pas juos vaziuotu nes sutartis dar galioja ir kitiem metam. oficialu tik kad vetelis isejo, visa kita kolkas tik pletkai. nenustebciau kad alozius liktu iki kontrakto pabaigos ferrari. jau senai viskas sudeliota i savo lentynas tik visi maivosi kaim sesiolikines ir tiek.
Evaldas Evkinas
| 10/04 17:18 Atsakyti
kaip kokios prastitutkos,vaiksto per pagrindiniu komandu-konkurenciu boxus.
Stargate
| 10/04 16:37 Atsakyti
Situaciją galima prilyginti pokerio partijai. Atrodė, kad Alonso turėjo geriausias kortas, tačiau per daug spaudė kitus. Žingsnį žengė Vettel ir Red Bull, Mercedes taip pat savo kortas deda ant stalo ir Alonso situacija tampa nepavydėtina. Derybinio pranašumo nebeliko, TOP pasirinkimų nebeliko, jei dar ir sutarties su McLaren nepasirašęs iki galo, tai dabar jau pastaroji savo sąlygas diktuos. Vienintelis nežinomasis lieka Honda.
Tautvydas Malinauskas
| 10/04 16:28 Atsakyti
ziauriai gaila butu jeigu jis iseitu is ferariu.jau geriau vietoj raikoneno ateitu vetelis
evbi
| 10/04 16:12 Atsakyti
MIRKA> Tai reiškia, kad su 1_Protingu kitąmet vienoj valty sėdėsit. Tu už Alonzą sirgsi, o Protingas - už Denisą :D
pavesis
| 10/04 16:05 Atsakyti
Neiškrapštomasis Iš Penktosios Vietos šį kartą nepasikuklino :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas