F. Alonso ir J. Johnsonas Bahreine apsikeis bolidais (1)

F. Alonso ir J. Johnsonas Bahreine apsikeis bolidais
logo 2018 Lapkričio 03 d. 01:59, McLaren F1

Lapkričio mėnesio gale Bahreine F-1 bei NASCAR čempionai Fernando Alonso ir Jimmie Johnsonas išbandys vienas kito automobilius.

Internete buvo pasirodžiusios kelios užuominos, kurias pamatę daugelis ėmė spėlioti, jog minėti du sportininkai gali ateityje išbandyti vienas kito automobilius. Penktadienį internete pasirodžiusiame video tai buvo oficialiai patvirtinta.

Po paskutinių šių metų NASCAR sezono lenktynių Majamyje, kurios vyks lapkričio 18 d., J. Johnsonas išvyks į Didžiąją Britaniją, kur amerikietis kurį laiką treniruosis „McLaren“ komandos simuliatoriuje. Vėliau sportininkas prisijungs prie savo komandos narių ir Abu Dabyje stebės paskutines F-1 sezono lenktynes.

Abiem lenktynininkams atvykus į Bahreiną, jų lauks važiavimams paruošti F-1 „McLaren“ bei NASCAR „Chevrolet“ automobiliai.

Paskutinį kartą minėtų čempionatų atstovai vietomis trumpam buvo susikeitę 2011 metais. Tuomet Watkins Glen trasoje Lewisas Hamiltonas išbandė NASCAR automobilį, o Tony Stewartas sėdo už F-1 bolido vairo.


Komentarai (1)
burzumas
| 11/05 12:57
O del ko ne Vettel Ferrari??? Hamiltonas buvo susikeites,Red Bull jau irgi daug kas bande:)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas