F. Alonso labiau už F-1 domina kiti iššūkiai (23)

F. Alonso labiau už F-1 domina kiti iššūkiai
logo 2019 Liepos 18 d. 21:32, Toyota Motorsport GmbH

Fernando Alonso neigia, kad yra sutelkęs visą savo dėmesį ties sugrįžimu į „Formulę-1“. Ispano teigimu, F-1 kol kas negali jam pasiūlyti tokių iššūkių, kurie jį domina.

Sportininkui šiemet nepavyko startuoti „Indianapolis 500“ lenktynėse. O po pergalės Le Mane ir iškovoto čempiono titulo, ispanas pasitraukė iš WEC čempionato.

Ėmus sklisti kalboms apie galimą Sebastiano Vettelio karjeros pabaigą ir pasitraukimą iš „Ferrari“, vėl buvo prisimintas F. Alonso. Bet pats ispanas neigia, kad laukia pasiūlymų iš F-1 komandų.

„Per pastaruosius kelerius metus, tai, ką F-1 galėjo man pasiūlyti, nebuvo patrauklu. Mano karjeroje tai buvo išskirtinis laikotarpis. Bet šiuolaikinėje F-1 nematau tokių iššūkių, kuriuos galėčiau rasti kitur“, - sakė F. Alonso.

Ispano teigimu, jis jau yra apsisprendęs ką darys toliau.

„Aš žinau ką ketinu daryti toliau. Nepalieku atvirų durų ir nelaukiu kol kas nors man paskambins. Visada pasirenku kur ir kada noriu lenktyniauti. Sprendimus priimu atsižvelgdamas į dalykus, kurie man patinka ir daro mane laimingu. Aš žinau ką ketinu daryti ateityje. Apie tai sužinosite ir jūs.“

F. Alonso taip pat kol kas neigia ketinantis lenktyniauti Dakaro ralyje.

„Tai įdomus renginys. Bet tuo pačiu yra visiška priešingybė tam, ką dariau iki šiol. Niekada neteko varžytis lenktynėse ant žvyro. Tad dalyvauti sunkiausiame ralyje būtų kažkas ekstremalaus.“


Komentarai (23)
maxpower
| 07/19 08:09 Atsakyti
YZF
07/18 22:26

Smagu, kai blogeriai fantazuoja i kuria F1 komanda jis galetu grizti, kai tuo tarpu jis pats tokiu ketinimu visai net neturi.

Is pradziu sake kad F1 yra neidomi. Nesenai dar sake kad yra pasirenges grizti. Dabar sako kad negris. Cia ne fanu fantazijos, pats konkistadoras neapsisprendes ko jis nori.
ddt
| 07/19 05:51 Atsakyti
YZF
07/18 22:26

Smagu, kai blogeriai fantazuoja i kuria F1 komanda jis galetu grizti, kai tuo tarpu jis pats tokiu ketinimu visai net neturi.

Tas atvejis, kai FA pučia miglą į akis, ir atsiranda tokių, kurie tuo tiki. Labai buvo nesunku nuspėt, kad tą akimirką kai paaiškės, kad F1 nėra vietų (bet tą akimirką, o ne prieš mėnesį ar pusmetį), jis pasakys "o aš ir nenorėjau, ten neįdomu". Kodėl? Todėl kad jis visą laiką elgėsi kaip mažas aikštingas vaikas, tokia jo natūra. Yra žmonių, kurie niekada nepripažįsta to, kaip viskas yra, ir visada suras pasiteisinimų. Ir jiems nusispjaut, įtikinami jie, ar ne.
F666
| 07/19 10:45 Atsakyti
sitam tai menopause. viena menesi nori i f1, bet tik i top komanda, kita minesi jam f1 nebeidomu, o ir dakarui pasirodo kiausiai per skysti : )))
Fekkalli
| 07/19 14:48 Atsakyti
Nepatvirtintu saltiniu duomenimis, Yzf yra cigonas ir ji smarkiai tempia nuo šyrkės. Ant lomkiu ateina cia ir rasineja tai ka mate ir girdejo nirvanoj.
Stinger
| 07/19 06:39 Atsakyti
Nu tai smagu tada. Gal sulauksim Palangoj ? Girdėjau saka ten jau kaip Lemanas beveik..
kart
| 07/19 13:27 Atsakyti
YZF
07/19 12:44

Bajeris tame, kad jis niekur i F1 nenorejo grizti (jis jau isejo, viskas, game over) - cia zurnaliokai pamete kabliuku, o kai kurie komentatoriai ant ju ir uzkibo :))))

Išmok skaityti tarp eilučių ir nereikės eilinį kartą nusišnekėt. Pasikeis formulė į gerą ir bus vieta konkurencingoje komandoje - grįš, nebus - negrįš. Aiškiai tą sako pats. Kiek dar čia tas savo lituanijas varysit, kad neva jis nesakė nieko panašaus?
EičJey
| 07/19 16:34 Atsakyti
Yup. Ieško iššukių. Tik tiek, kad jei pakviestų, eitų tik į stipiriausią komandą, su kuria iššukių nebeliktų..
ddt
| 07/19 17:47 Atsakyti
YZF
07/19 09:35

#netrolink

Can you handle the truth?
f1bmw
| 07/18 23:39 Atsakyti
Ne nu aišku, ka sakyt belieka kaip geresni turi vietas top komandose.
F666
| 07/19 21:24 Atsakyti
YZF
07/19 20:06

Kokia dar konkurencinga vieta F1 komandoje? Nebus tokios vietos. Kaip sakoma 'visi bilietai parduoti'. Yra tik Mersas, yra tik LH sedyne, ir ji - uzimta, iki pabaigos. Viskas. Vadinasi vietos nebus, vadinasi atsakymas i sita teorini zurnalioko klausima - negris. O jus cia fantazuojat kuri jis bolida kitais ar dar kitais metais vairuos - Renault ar Mclaren, lol. #egzpertai.

nesvaik, kas jam duos renuske ar maklius vairuoti! geriausiu atveju indai, bet greiciausiai pirks vieta williamsuose salia draugelio kubiko
×

TOP naujienos