F. Alonso: lenktynėse mūsų tempas bus geresnis

F. Alonso: lenktynėse mūsų tempas bus geresnis
logo Kovo 19 d. 13:44, Aston Martin F1

Fernando Alonso patvirtino gerą „Aston Martin“ komandos greitį 2023 metais ir antrame Saudo Arabijos GP etape užfiksavo trečią rezultatą kvalifikacijoje. Dėl C. Leclerco baudos 41-erių metų pilotas lenktynės Džedoje startuos iš pirmosios eilės šalia S. Perezo.

Prieš lenktynes Fernando prisipažino, kad nežada taupytis ir elgtis labai atsargiai.

„Visas savaitgalis mums buvo neblogas, - sakė F. Alonso. - Kvalifikacija Bahreine buvo mūsų silpnoji vieta. Bet čia mes sugebėjome iš mašinos išspausti gerą greitį viename greitame rate. Pažiūrėsime, ką mums šiandien tai gali duoti.

Aišku, kad Leclercas čia gavo baudą. Todėl mes esame pirmoje eilėje ir tai yra puiku.

Mes turime gerą tempą ilgoje lenktynių distancijoje, tai parodė treniruotės. Pagal rato įveikimo laiką tai nelabai matoma, bet mums trukdė bolidų grūstys. Todėl mūsų tempas lenktynėse turi būti geresnis nei kvalifikacijoje. O startuoti iš pirmos eilės yra tiesiog puiku“.

Alonso tai pirmas ir kol kas vienintelis startas „Aston Martin“ sudėtyje iš pirmos eilės. Prieš tai vienintelį kartą „Aston Martin“ bolidas iš pirmos eilės startavo per Didžiosios Britanijos GP etapą 1959 metais, kai lenktynes iš antros vietos pradėjo Royus Salvadori. Tiesa, tada jis finišavo tik šeštas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778