F. Alonso: Lewisas tapo labai atsiribojusiu

F. Alonso: Lewisas tapo labai atsiribojusiu
logo 2021 Gruodžio 25 d. 12:38, Alpine Racing

Po pralaimėjimo 2021 m. „Formulės-1“ pasaulio čempionate Lewisas Hamiltonas nustojo bendrauti su spauda ir net atsisakė paskyrų socialiniuose tinkluose. „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas pripažino, kad Hamiltonas yra labai nusivylęs, tačiau išreiškė viltį, kad britas kitais metais vis dėlto stos į kovą trasose.

Tačiau buvęs Lewiso komandos partneris Fernando Alonso pažymėjo, kad ir iki Abu Dabio etapo Hamiltonas per daug neišsiskyrė per dideliu bendravimu su kolegomis, o metams bėgant, situacija tik blogėjo.

„Tie įvykiai užima ypatingą vaidmenį mano širdyje, - kalbėjo F. Alonso per Ispanijos televiziją, kai buvo paklaustas apie 2007 m. įvykius, kai jiedu su Hamiltonu kovojo dėl čempiono titulo, tačiau abu pralaimėjo Kimiui Raikkonenui. - Tai laikais Lewisas buvo neblogas vaikinas, jis tik pradėjo lenktyniauti, buvo naujokas, tačiau laikui bėgant, jis vis labiau atsiribodavo nuo kitų. Man atrodo, kad dabar jis yra kažkoks pasimetęs.

Sporte visuomet bÅ«na pergalės ir pralaimėjimai, tai normalu. Bet paskutiniais metais jis nutolo nuo visų kolegų, jis serviso juostoje su niekuo neturi artimų santykių. Jis, regis, priklauso ne lenktynių, o mados pasauliui“.

Alonso taip pat kalbėjo ir apie kitus pilotus „Formulėje-1“ - buvusius ir esamus.

„Ä®prastai man lengviausia yra bendrauti ne su anglais, o su italais ir ispaniškai kalbančiais lenktynininkais: Carlosu Sainzu, Sergio Perezu. MÅ«sų mentalitetas yra visai kitoks. Mano mylimiausias partneris bÅ«davo Giancarlo Fisichella. Jis nuolat juokaudavo, o prieš GP etapus mes visada žaisdavome kortomis“, - pasakojo „Alpine“ pilotas.

Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2024 sezono taškai: 1
Komanda: Renault Amžius: 42 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794