F. Alonso mano, kad L. Strollas dar gali lenktyniauti 10-15 metų

F. Alonso mano, kad L. Strollas dar gali lenktyniauti 10-15 metų
logo 2023 Gegužės 02 d. 14:55, Pirelli

Fernando Alonso ir Lance'as Strollas tapo „Aston Martin“ komandos partneriais šio sezono pradžioje ir kol kas jų santykiuose nėra jokių aštrių kampų, kurios Alonso dažniausiai turėdavo kitose komandose su ekipų draugais.

Negana to, per pasibaigusias lenktynes Baku kanadietis pats pranešÄ— komandai, kad jis neatakuos Alonso, nors važiavo paskui jį, o vėliau Alonso paprašÄ— komandos perduoti savo jaunajam partneriui informaciją apie stabdžių balansą, kuri turėjo padėti Strollui.

„Mes daug bendraujame lenktynių savaitgalių metu, - kalbėjo dukart pasaulio čempionas. - Jau komandų susirinkimuose mes nustatome kiekvieno lenktynininko programą. Ir jei per lenktynes su bolidu kas nors atsitinka, ko mes nebuvome aptarę iš anksto, manau, kad apie tai yra bÅ«tina pranešti komandai.

Taigi, viskas čia normalu. Žinau, kad važiuosiu dar kelis sezonus, o tai nėra tiek daug. O Lance'as turės pasilikti komandos lyderiu dar kokių 10-15 metų. Todėl artimiausiu metu aš stengsiuosi perduoti jam kuo daugiau žinių – tiek, kiek įmanoma“.

Ä® klausimą, kodėl jo santykiai su kitais komandų draugais nebÅ«davo tokie draugiški, ispanas atsakė: „Taip, praeityje bÅ«ta visko. Bet tada ne visi mano pranešimai radijo ryšiu patekdavo į eterį. Dabar „Formulė-1“ kažkodėl tapo per gera man“.

Strollas paaiškino, kodėl jis Baku sąmoningai atsisakė atakuoti komandos draugą: „Mes abu galvojame apie ilgalaikę perspektyvą: apie bÅ«simas lenktynes, apie bolido tempą. Aš nenorėjau jo atakuoti tuo momentu, nes galėjo atsitikti nenumatytų aplinkybių.

Mums abiem kur kas protingiau buvo kontroliuoti mÅ«sų temą startinėje atkarpoje. Po to, perėjus prie kietųjų padangų, jau buvo galima nesitaupyti, bet man prasidėjo problemos su mašinos balansu.

Padariau klaidą 16 posÅ«kyje, o tai leido Hamiltonui išsiveržti į priekį ir lenktynių pabaiga man buvo gana sudėtinga“.

Kalbėdamas apie Alonso pagalbą dėl stabdžių balanso, Lance'as pažymėjo: „Taip, aš girdėjau apie tai. Tai buvo miela iš jo pusės. Man perdavė duomenis, aš kažką pakeičiau nustatymuose. Ir dabar žinau, kas buvo šių pakeitimų iniciatoriumi“.

Kartu „Aston Martin“ vadovas Mike'as Krackas nesutinka, kad Alonso yra tapęs Strollo „vyresniuoju broliu“.

„Ne, ne, Lance'as visai nėra jaunesnysis brolis, - aiškino M. Krackas. - Jie yra vienodame lygyje. Fernando reguliariai stebi, ką daro Strollas – ir atvirkšÄiai. Jie tikri partneriai, o visai ne broliai. Nors žinoma, vienas yra gerokai vyresnis...“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794