F. Alonso: negaliu sau leisti prastai pasirodyti Ispanijoje ir Monake (3)

F. Alonso: negaliu sau leisti prastai pasirodyti Ispanijoje ir Monake
logo Gegužės 05 d. 21:14, Renault Sport

„Alpine“ lenktynininko Fernando Alonso teigimu, jis negali sau leisti prastai pasirodyti Ispanijoje ir Monake vyksiančiuose F-1 kvalifikaciniuose važiavimuose.

Ispanas tarp dešimtiems greičiausių sportininkų pateko pirmame sezono etape Bahreine. Bet paskutiniuose dvejuose etapuose jį greičiu pranoko ir geriau pasirodė komandos draugas Estebanas Oconas, tuo tarpu F. Alonso į paskutinę važiavimų dalį nepateko.

Dukart F-1 čempionui pavyko iškovoti taškų paskutinėse dvejose lenktynėse, bet anot sportininko, prastai pasirodžius Ispanijoje ir Monake vyksiančiuose kvalifikaciniuose važiavimuose, iškovoti taškų bus labai sunku.

„Artėjančiuose dvejuose etapuose, Ispanijoje ir Monake, turiu labiau apsiprasti bolide ir pasirodyti geriau važiavimuose, ypač kvalifikacijoje“, - kalbėjo F. Alonso.

„Portugalijoje mes turėjome gerą bolidą, bet aš prastai pasirodžiau šeštadienį. Jei tai pasikartos Ispanijoje ir Monake, bus labai sunku pasiekti gerų rezultatų. Tad negaliu sau to leisti. Pasistengsiu bÅ«ti geriau pasiruošÄ™s.“

Praėjusiais metais, kai komanda dar varžėsi „Renault“ vardu, nei vienam iš ekipos sportininkų nepavyko prasibrauti į paskutinę Ispanijos GP kvalifikacijos dalį.

„Pernai komandai buvo labai sunku. Tad šiemet stengsimės pasirodyti geriau. Stengiamės pasimokyti iš tų problemų, su kuriomis buvo susidurta pernai. Kaip jau sakiau, Ispanijoje ir Monake bus labai svarbu gerai pasirodyti kvalifikacijoje, nes tose trasose lenkti yra sunku.“

„Kiekvienas iš mÅ«sų turime atlikti savo namų darbus. Aš turiu padirbėti, kad geriau pasirodyčiau šeštadieniais. Problema ne bandymas išspausti viską iš padangų įveikiant vieną greitą ratą. Problema besikeičiančios sąlygos kvalifikacijos metu: mažiau sukibimo, daugiau sukibimo, stipresnis vėjas, besikeičianti jo kryptis. Nepriklausomai nuo to kokios bus sąlygos, aš turiu bÅ«ti tam pasiruošÄ™s.“

Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2021 sezono taškai: 77
Komanda: Renault Amžius: 40 m.
Plačiau

Komentarai (3)
F1 Fanas
IP: 9a47613 | 05/06 16:14 Atsakyti
antiklepsius
05/06 14:21

17 valandų praėjo nuo straipsnio ir dar niekas neapšiko alonso, keista

Kad jau viskas pasakyta. Gi 20 metų kaip sukasi sporte :) Nu pripažinkim faktą. Metų iš metų žmogus neturi konkurencingo bolido. Bet taip pat reiktų pripražinti faktą - kad geriausi lenktyninkai, atsiduria geriausiuose komandose. Buvo taip ir Alonzo kadaise - bet jo laikas jau matyt praėjo.
Jonaitis
IP: 1d8290b | 05/06 14:29 Atsakyti
antiklepsius
05/06 14:21

17 valandų praėjo nuo straipsnio ir dar niekas neapšiko alonso, keista

Tai kad apie mirusius tik gerai arba nieko, tai uztai ir kapu tyla
antiklepsius
IP: c0c4f29 | 05/06 14:21 Atsakyti
17 valandų praėjo nuo straipsnio ir dar niekas neapšiko alonso, keista
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas