F. Alonso: neįprasta būti komandoje labiausiai patyrusiu

F. Alonso: neįprasta būti komandoje labiausiai patyrusiu
logo 2021 Balandžio 23 d. 11:30, Renault Sport

Renault Group“ prezidentas Luca de Meo neseniai yra pareiškęs, kad Fernando Alonso turi ypatingą vaidmenį jų „Alpine“ komandoje – jis turi padėti ekipai vystytis ir judėti toliau į priekį. Ispanų pilotas pakomentavo kompanijos boso žodžius.

Fernando Alonso: „Manau, kad jis galvoje turėjo tai, jog dabar komandoje lenktynininkas yra vienas iš labiausiai patyrusių, nors tai ir yra keista. Įprastai kada tu ateini į „Formulę-1“, tai komandoje tave supa daug specialistų, kurie labai seniai dirba F-1 pasaulio čempionate – jie pasakoja tau apie prabėgusių metų lenktynes, žino įvairiausias istorijas ir įdomius momentus, susijusius su viena ar kita trasa. O dabar aš pats pasakoju tokias istorijas – truputį keista, kad būtent pilotas dalinasi su komanda tokia informacija, o ne atvirkščiai.

Man patinka „Alpine“ komanda: ekipa atsinaujino, visi yra motyvuoti. Esu įsitikinęs, kad ateityje ji sugebės iškovoti čempionų titulą. Nežinau, kiek tam metų prireiks – dviejų, penkių ar septynių, bet mes turime gerą projektą, kuris man patinka“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2024 sezono taškai: 17
Komanda: Renault Amžius: 42 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0