F. Alonso nepatenkintas „vaikiška“ „McLaren“ klaida

F. Alonso nepatenkintas „vaikiška“ „McLaren“ klaida
logo 2016 Liepos 02 d. 18:18, McLaren
Fernando Alonso liko nepatenkintas šiandien Austrijoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje „McLaren“ padaryta „vaikiška“ klaida.
Ispanui nepavyko pasirodyti geriau, nes jo atstovaujama ekipa vietoje naujų padangų ant bolido sumontavo panaudotas padangas. Sportininkas liko keturioliktas, tuo tarpu jo komandos draugas iškovojo trečią startinę poziciją.
„Nebuvome pakankamai greiti, kad kovotume dėl vietos trečioje kvalifikacijos dalyje. Tačiau tikrai padarėme kažką ne taip“, – kalbėjo F. Alonso.
„Žinojome, kad lis, tad antroje dalyje nusprendėme užfiksuoti rezultatą kuo anksčiau. Tačiau vietoje naujų padangų ant mano bolido kažkodėl buvo sumontuotos pirmoje dalyje jau naudotos padangos. Dėl viso pikto įveikiau vieną greitą ratą. Vėliau, kai į trasą išvažiavau su naujomis padangomis, buvo mojuojamos geltonos vėliavos. Didžiausia klaida buvo nesumontuoti naujų padangų važiavimo pradžioje.“
„Tai tikrai nuvilia. Mums trūksta greičio, nesame pačioje geriausioje situacijoje. Lyg to būtų negana, komanda daro tokias vaikiškas klaidas.“
[gallery id=1198 rand=rand]


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237