F. Alonso nusiteikęs kitąmet kovoti dėl aukščiausių rezultatų

F. Alonso nusiteikęs kitąmet kovoti dėl aukščiausių rezultatų
logo 2021 Lapkričio 23 d. 21:33, Alpine Racing

Puikiai Katare surengtose lenktynėse pasirodęs „Alpine“ sportininkas Fernando Alonso nusiteikęs kitais metais kovoti dėl aukščiausių rezultatų.

Ispanas Losailo trasoje sekmadienį vykusiose varžybose finišavo trečias ir po septynerių metų pertraukos užlipo ant apdovanojimų pakylos.

Jei „Alpine“ generalinis direktorius Laurentas Rossi iškėlė tikslą po 100 lenktynių komandai būti vienai iš stipriausių, tai F. Alonso nusiteikęs jau kitais metais kovoti dėl aukščiausių rezultatų.

„Sunku nuspėti, kas nutiks per ateinančius kelerius metus. Tačiau norėčiau kovoti su Maxu ir Lewisu ar su tais, kurie kitais metais turės geriausius bolidus“, - sakė F. Alonso.

„Kitą sezoną visi pradėsime nuo nulio. Tad mūsų užduotis kitam sezonui yra paruošti gerą bolidą. Kiti metai bus visiškai kitokie, priešingai nei šie, kurie yra lyg praėjusių metų tęsinys. 2022 metus pradėsime visi turėdami vienodas kortas, todėl turime sužaisti protingiau ir tikiuosi, jog komandai pavyks sukurti gerą automobilį.“

„Dabar jaučiuosi stiprus. Tad jei atsidursime geroje padėtyje, būsiu pasiruošęs stoti į kovą dėl aukščiausių rezultatų. Pažiūrėsime kaip viskas susiklostys.“

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2024 sezono taškai: 151
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2024 sezono taškai: 6
Komanda: Renault Amžius: 42 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821