F.Alonso nusiteikęs optimistiškai

F.Alonso nusiteikęs optimistiškai
logo 2005 Gegužės 06 d. 19:32, RenaultF1
Renault“ pilotas Fernando Alonso pareiškė, kad jo Ispanijos GP savaitgalis prasidėjo puikiai. Penktadienio treniruotės, padangų pasirinkimas – viskas ėjosi be jokių problemų.
Nepaisant to, kad ispanas antrosiose treniruotėse liko devintas – dvejomis vietomis žemiau nei jo komandos draugas Giancarlo Fisichella, jis vis tiek yra patenkintas, kaip šiandien įvykdė komandos nurodytą programą.
„Šiandien man buvo tikrai ypatinga diena, kai išvažiavęs į trasą pamačiau visą minią susirinkusią palaikyti manęs iš visų Ispanijos kampelių, dėl to tikrai esu patenkintas savaitgalio eiga.
Šią popietę visi komandoje susirinkome rimtam darbui, reikėjo pasirinkti padangas iš dviejų mišinių.
Sukibimas trasoje šiandien nebuvo geras, bet tai yra įprasta pirmąją savaitgalio dieną. Nepaisant to, bolidas buvo labai patogus vairuoti, neturėjome jokių problemų“, – komentavo penktadienį paskutinių trejerių lenktynių laimėtojas.
Ir jis, ir jo komandos draugas iš Italijos Giancarlo Fisichella šiandien sutrumpino savo pirmosios treniruotės distancijas tam, kad pataupytų variklius, nes ankstyvu dienos metu kaupti duomenis apie padangas nebuvo naudinga.
„Šiandien nuvažiavome daug ratų, kad susidarytume aiškų vaizdą, kokių padangų mums reiks palaikyti geram lenktynių greičiui. Šį savaitgalį mums daug lengviau rinktis padangas, nei bet kada anksčiau šiame sezone. Greičio atžvilgiu esame geroje situacijoje, o bolido balansas yra būtent toks, kokio man reikia ilgose distancijose. Laukiu rytojaus“, – pareiškė Giancarlo.
„Renault“ šiame savaitgalyje jau naudoja „B“ specifikacijos variklius abiejuose boliduose.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0