F. Alonso: paprasčiausiai aš tik valdau bolidą (2)

F. Alonso: paprasčiausiai aš tik valdau bolidą
logo Kovo 18 d. 14:42, Aston Martin F1

Po to, kai Bahreine Fernando Alonso užlipo ant podiumo, iš „Formulės-1“ veterano sirgaliai laukė gero rezultato ir Saudo Arabijoje – ir ispanas nepavedė savo žiūrovų, per treniruotes parodęs trečią ir antrą rezultatą.

Nežiūrint į tai, F. Alonso kategoriškai atsisakė kalbėti apie tai, kaip šį savaitgalį įvykiai vystysis toliau.

„Pažiūrėsime, - sakė „Aston Martin“ pilotas. - Manau, kad penktadienis nieko nereiškia. Prisiminkite, Bahreine penktadienį aš buvau pats greičiausias, o kvalifikacijoje likau penktas, beveik šeštas. Taigi, iki kvalifikacijos niekada nežinai, kaip viskas susiklostys.

Kol kas mes mašinoje tikrinome tai, ką manėme reikalingu. Balansas nėra idealus, todėl rytoj reikės pagerinti ratų sukibimą su asfaltu. Bet kol kas viskas neblogai. Dar vienas savaitgalis prasideda teigiamai.

Į antrą panašų klausimą ispanas atsake: „Aš gi jau sakiau... Neturiu supratimo, kaip viskas bus. Kol kas aš tiesiog vairuoju mašiną. O kvalifikacijoje pažiūrėsime. Nuo pirmų lenktynių jau praėjo daug laiko, bet prognozės ir vertinimai yra jūsų darbas, gerbiami žurnalistai. Tame ir yra „Formulės-1“ žavesys. O mes komandose per treniruotes dar nedarome jokių išvadų. Bet tikiuosi, kad tikrai pateksime į kvalifikacijos finalą“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
DDOD
IP: f0d8a92 | 03/19 10:12 Atsakyti
Coulthard: "Do you think the Ferrari was more slippery than the Mercedes today?"

Räikkönen: "I don't know. I only drive my car."
ddt
IP: ca1c225 | 03/18 18:34 Atsakyti
Pavadinime - "valdau bolidą". Tekste - "vairuoju mašiną".
:confused:
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392