F. Alonso pašiepė „Ferrari“: jie visada priima keistus sprendimus

F. Alonso pašiepė „Ferrari“: jie visada priima keistus sprendimus
logo 2022 Rugpjūčio 28 d. 20:06, Pirelli

„Alpine“ lenktynininkas Fernando Alonso šiandien gavo progą pašiepti ne tik savo buvusį komandos draugą Lewisą Hamiltoną, bet ir „Ferrari“, kuriai atstovavo praeityje.

Ispano teigimu, jį nustebino tai, kad lenktynių pabaigoje Charlesas Leclercas atsidūrė priešais jį, bet pridūrė, kad „Ferrari“ yra linkusi priimti keistus taktinius sprendimus.

Italų komanda nusprendė varžybų pabaigoje ant C. Leclerco automobilio sumontuoti naujas padangas, kad šis galėtų užfiksuoti geriausią rato įveikimo laiką. Grįžęs į trasą sportininkas prarado poziciją minėtam F. Alonso, bet susigrąžino ją paskutiniame rate.

Tačiau C. Leclercas buvo nubaustas už viršytą greitį techninio aptarnavimo zonoje, tad pritaikius 5 sek. baudą, „Ferrari“ lenktynininkas nukrito į šeštą vietą, o F. Alonso atiteko penkta vieta.

„Taip, mane ta situacija nustebino. „Ferrari“ visada priima keistus sprendimus. Tai buvo vienas iš tų keistų sprendimų“, - sakė F. Alonso.

Ispanas pirmame lenktynių rate neišvengė susidūrimo su Lewisu Hamiltonu. Išvadinęs britą idiotu, po lenktynių F. Alonso teigiamai įvertino tai, jog varžovas prisiėmė kaltę dėl avarijos.

„Jis matė kas įvyko ir prisiėmė atsakomybę. Tai gražu iš jo pusės. Visa tai įvyko pirmame lenktynių rate, tad nelabai daugiau yra ką pasakyti.“

„Teisėjai, jie nieko nepasakė. Tokių dalykų pasitaiko, ypač tame posūkyje. Tas pats nutiko su Lewisu ir Nico 2014 m. Tai sudėtingas posūkis. Taip, tą akimirką aš buvau labai nusivylęs.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0