F. Alonso pasiruošęs sugrįžti į „Formulę-1“ (30)

F. Alonso pasiruošęs sugrįžti į „Formulę-1“
logo Birželio 19 d. 11:15, McLaren F1

Praėjusį savaitgalį Fernando Alonso antrą kartą karjeroje laimėjo 24 val. Le Mano lenktynes ir tapo titulo savininku ištvermės lenktynių pasaulio čempionate. Ispanas kol kas nepaskelbė apie savo planus 2020 metams, bet kartu pažymėjo, jog jis yra pasiruošęs sugrįžti į „Formulę-1“.

Fernando Alonso: „Aš esu atviras įdomiems pasiūlymams. Aš sugrįšiu į „Formulę-1“ tuo atveju, jei bus reali galimybė iškovoti čempiono titulą. Manęs nedomina projektai, kuriuos reikėtų pradėti nuo nulio, aš noriu iš karto gauti mašiną, prie kurios vairo galėčiau nugalėti. Jei „Formulėje-1“ atsiras patrauklus variantas, neabejokite, kad aš sugrįšiu.

Žinoma, aš jau nesu toks fizinės formos kaip anksčiau. Jaučiu, kad mano formos pikas buvo 25-30 metų – būtent tada aš jaučiausi fiziškai stipriausias. Tačiau patirtis, kurią jūs įgaunate laikui bėgant, irgi turi reikšmę“.

Ispanas taip pat papasakojo, kad anksčiau yra vedęs derybas su „Mercedes“: „Mes vedėme derybas su „Mercedes“. Kai 2016 metais Nico Rosbergas paskelbė apie karjeros pabaigą, aš kalbėjausi su Toto Wolffu, bet mes taip ir nepasiekėme susitarimo“.

Fernando tarė keletą žodžių ir apie pagrindinius Mercedes“ varžovus – „Ferrari“ ekipą: „Sunku yra išsaugoti kantrybę, kada iš komandos kiekvieną savaitgalį tikisi pergalių. „Ferrari“- pati žinomiausia pasaulyje komanda. Kai aš lenktyniavau už juos, jiems trūko sugebėjimų ir techninių resursų, bet mes vis vien buvome labai konkurencingi. Dabar yra labai didelė konkurencija, o spaudimas, kurį jaučia ši komanda, tikrai nepadeda“.

Komentarai (30)


SatanKlaus
| Birželio 21 d. 08:42
O kaip ten su ta galimybe rinktis komandą kokią tik nori?...
YZF
| Birželio 20 d. 20:45
Stinger
| Birželio 20 d. 13:26

Sakai Mark Hughes iš tikro yra redspeed'as ?
https://www.motorsportmagazine.com/opinion/f1/mattiacci-and-alonso-real-story

Atvirksciai, redspeedas naiviai patikejo Hugheso fantazijom. Tiksliau Hughesas ju nesukure, jas nupaise eiliniai fantazuotojai o Markas sudejo i kruvele kad gautusi "idomus" straipsnis. Na o naivus vaikinas redspeedas aklai viskuom patikejo ir kaip kvailelis pradejo i kaire ir desine taskyti sitas pasakas. Nesvarbu kad 10 kitu straipsniu sitas fantazijas paneigia, bet jis ju nemato. Aklai ziuri tik i viena :)))
kimmi
| Birželio 20 d. 19:51
Kur buvęs kur nebuvęs ir vėl 9-6 išlindo su YZF priešaky :) gal pratęsk skaičius ir pateik realią situaciją nebukinęs žmonių, nors kur jau tu čia galėtum ir taip kelnaites vien su alonsu
Stinger
| Birželio 20 d. 13:26
YZF
| Birželio 20 d. 13:24

Cia redspeed sugalvota pasaka... oh wait!

YZF
| Birželio 20 d. 13:24
Stinger
| Birželio 20 d. 12:54

Visa bėda, kad buvo išspirtas per duris kai senas šuva.

Cia redspeed sugalvota pasaka... oh wait!
Stinger
| Birželio 20 d. 12:54
YZF
| Birželio 19 d. 22:05

Visa beda kad Alonso i Ferrari nenori eiti. Jis is ten spruko dar kontraktui nesibaigus. Del amzinai antros vietos.

Visa bėda, kad buvo išspirtas per duris kai senas šuva.
GnR
| Birželio 20 d. 11:26
Jei tokia komanda kaip Ferrari nori paimt čempiono titulą, tai jai būtų puiki proga tai padaryti su Alonso. Techniką kaip ir turi pilnai konkurencingą, bet piloto tai nelabai, kuris išlaikytų šaltus nervus po spaudimu.Vettelio laikas panašu kad praeina, o Leclerco dar neatėjo, tai taip ir toliau jie amžinai antri, metai iš metų. Mersai šiuo atveju ramūs, nes turi Hamiltoną, kuris ir vėl panašu kad nusineš čempionatą.
YZF
| Birželio 19 d. 22:05
paulius773
| Birželio 19 d. 17:59

Realiai atgavo šis pilotas savo vertę kuomet išėjo iš F-1, iš ties lenktynininkas įgavęs antrą kvėpavimą, net neabejoju, akd komandos būtų suinteresuotos įsigyti šį pilotą. Čia jau reikėtų rizikuoti vienai top komandų, o gal vis tik pakeisti Ferrari komandoje jį vietoje Vettelio ? Alonso šiai dienai įgavęs pagreitį, o Vettelis panašu, kad nusimušęs visiškai, tad ar neverta būtų vėl surizikuoti ? gali būti, kad šis ėjimas atsipirktu.

Visa beda kad Alonso i Ferrari nenori eiti. Jis is ten spruko dar kontraktui nesibaigus. Del amzinai antros vietos.
ddt
| Birželio 19 d. 18:49
O, Claire Williams jau trina rankomis :))))
Klepsidra
| Birželio 19 d. 18:22
Stinger
| Birželio 19 d. 15:42

Tai žinoma kad išlošė. Progresas plika akimi matomas, tik tokie heiteriai kaip tu nemato.

Nebent rudaja akimi tas progresas matomas. Bet svarbu, kad dziugina jus
×