F. Alonso: patikimumas turi būti didesnis (3)

F. Alonso: patikimumas turi būti didesnis
logo Birželio 20 d. 13:37, Pirelli

„Alpine“ pilotas Fernando Alonso finišavo septintas Kanadoje, bet po gautos baudos nusileido į 9 poziciją. „Alpine“ sportininkas papasakojo, kad jis buvo arti pasitraukimo iš distancijos dėl problemų su jėgaine.

„Vienintelė problema buvo su varikliu, - kalbėjo F. Alonso. - Dvidešimtame rate tiesiosiose pradėjo įsijungti baterijos krovimo režimas, o tai vedė prie galios praradimo. Mes su komanda visais bÅ«dais bandėme tai išspręsti, bet nė vienas metodas nesuveikė.

Man apskritai pasisekė pasiekti finišÄ… ir gauti kelis taškus. Iki problemų pradžios galvojau, kad galiu pakovoti dėl vietos ant podiumo. Dariau viską, kad pasilikčiau kovoje. PosÅ«kiuose pilotavau lyg kamikadzė, kad likčiau DRS zonoje paskui kitą bolidą. Atidarytas sparnas buvo mano vienintelė viltis išsaugoti poziciją tiesiojoje.

Pirmuose ratuose mašinai trÅ«ko tempo, kad galėčiau kovoti su Maxu Verstappenu ir Carlosu Sainzu, bet aš kontroliavau atotrÅ«kį nuo Lewiso Hamiltono ir „Mercedes“. VirtualÅ«s saugos automobiliai turėjo įtakos lenktynių eigai, bet aš nesunkiai galėjau pakovoti dėl trečios ar ketvirtos vietos. Po to bandžiau finišuoti šeštas ar septintas, nes greitis šÄ¯ savaitgalį atitiko gana aukštas pozicijas.

Mes negalime kontroliuoti sėkmės, bet mašinos Nr.14 patikimumas turi bÅ«ti didesnis“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 61
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 22
Komanda: Renault Amžius: 40 m.
Plačiau

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
montoyja
IP: df8d586 | 06/20 19:52 Atsakyti
Tikiu kad siemet Alpine aplenks mclaren ir taps 4 komanda.
SethFin
IP: 16a6914 | 06/20 14:59 Atsakyti
Juokinga, kaip jis su Oconu daro ką nori apart sezono pačios pradžios, bet lentelėje viskas atvirkščiai. Šį sezoną juodas debesis pakibęs ryškiai ties Leclercu ir Alonso, idomiai tikrai, reiktu jiems pasitikrinti, gal prakeikė koks Mercedes atstovas. Nežinau, ten gal yra koks kerštingas žmogus su didele neapykanta aplinkiniams savo pasaulyje gyvenantis.
Rgs
IP: f8c0c1f | 06/20 14:15 Atsakyti
Tikrai gaila... motyvuotas kaip tokiam amziuje 110 proc., o pastoviai gauna “dovanas”. Pvz raikonenas tokioj situacijoj tai vapse vilkosi kaip loozeris be jokios gyvybes paskut 5 metus
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas