F. Alonso pirmą kartą sezone neuždirbo taškų

F. Alonso pirmą kartą sezone neuždirbo taškų
logo 2023 Rugsėjo 17 d. 19:42, Unsplash

Labai nesėkmingai penkioliktas sezono etapas Singapūre susiklostė „Aston Martin“ komandai. Iki vasaros pertraukos dalis ekspertų manė, kad būtent Marina Bay trasoje „Aston Martin“ turės didžiausius šansus pergalei, bet išėjo visai kitaip: Fernando Alonso visai neuždirbo taškų ir finišavo tik 15-tas, tuo tarpu kai Lance'as Strollas visa nestartavo po avarijos kvalifikacijoje. Dabar Alonso asmeninėje įskaitoje į trečią vietą praleido Lewisą Hamiltoną.

Bet F. Alonso vis dėlto įsirašė tam tikrą rekordą „Formulėje-1“ - ispanas tapo pirmuoju lenktynininku, kuris lenktynėse nuvažiavo šimtą tūkstančių kilometrų.

Fernando Alonso: „Labai sudėtingas vakaras – viskas, kad galėjo atsitikti ne taip, taip ir atsitiko. Gerai, kad visos šios nesėkmės sutilpo į vieną etapą. Verta nepamiršti, kad per visus metus tai buvo tik pirmas kartas, kada negavau taškų.

Mes į Singapūrą atvažiavome su didelėmis viltimis, bet tai yra labai unikalus etapas. Lenktyninis tempas priklausė nuo padangų temperatūros ir gali būti, aš kažkiek persistengiau. Reikia daug ką išnagrinėti po šio etapo – reikia išmokti pamokas ir jų nekartoti. Mes tikrai galime būti greitesni. Belieka tik koncentruotis Japonijos etapui.

Mano lenktynes apkartino įvykis sustojimo metu, kai mechanikams nepavyko tiksliai pastatyti galinio domkrato, todėl sugaišau daug brangių sekundžių“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332