F. Alonso: prieš dvejus metus stebėjau tris pilotus (3)

F. Alonso: prieš dvejus metus stebėjau tris pilotus
logo Sausio 12 d. 13:33, Alpine Racing

Praėjusiais metais Fernando Alonso sugrįžo į „Formulę-1“ ir, galima sakyti, lenktyniavo gana sėkmingai, nes sezoną užbaigė pirmajame dešimtuke ir aplenkė savo „Alpine“ komandos partnerį Estebaną Oconą.

Anksčiau ispanas padarė pertrauką F-1 pasaulio čempionate, kadangi 2019 ir 2020 metasi užsiėmė kitais sportiniais projektais: dalyvavo ištvermės lenktynėse ir kartu su gamykline „Toyota“ komanda laimėjo titulą WEC, iškovojo dvi pergales Le Mano lenktynėse, o taip pat nuvažiavo Dakaro ralį.

Tačiau net ir tuo laikotarpiu jis įdėmiai stebėjo įvykius „Formulės-1“ pasaulyje ir visų pirma, jį domino kelių sportininkų pasirodymai.

„Dar iki praėjusio sezono pradžios kalbėjau, kad kai stebėdavau „Formulės-1“ lenktynes per TV, tai didžiausią įspūdį man padarė George'as Russellas, jo rezultatai prie „Williams“ mašinos vairo, - F. Alonso kalbėjo oficialiam pasaulio čempionato tinklalapiui. - O taip pat – Maxas Verstappenas. Šiuos du vaikinus aš įdėmiai stebėjau, kai įsijungdavau televizorių. Taip pat itin domėjausi Danieliu Ricciardo, nes jis tada lenktyniavo už „Renault“ komandą, 2020 metais mane ypač domino jų bolidas.

Nenoriu sakyti, kad būtent šie lenktynininkai atiduodavo daugiausiai jėgų varžybose, bet būtent dėl jų aš įsijungdavau televizorių stebėti juos“.

Kalbėdamas apie artėjantį sezoną, Alonso sakė, kad rezultatai iš esmės priklausys nuo suderinto „Alpine“ komandos darbo efektyvumo: „Gero automobilio sukonstravimas priklauso tik nuo mūsų pačių: arba mums pavyks, arba teks mokytis iš savų klaidų. Mes daugiau negalėsime teisintis tuo, kad pas mums mažesnis biudžetas, mažiau resursų, ar tuo, kad varžovai vienu metu naudoja du vėjo tunelius.

Dabar tokiais dalykais teisintis jau nebus galima, nes mūsų sėkmė priklausys tik nuo mūsų pačių“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 28
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 4
Komanda: Renault Amžius: 40 m.
Plačiau

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aa
IP: decd6b7 | 01/14 17:08 Atsakyti
Ir dar
01/13 10:34

Aisku stebejo, Hamiltona, kad tik dar vieno cempiono titulo nepaimtu, nes ziauriai pavudas ima dar nuo 2007 kai pasikrove malku.

Nu kai kazkoki socialines inzinerijos projekta ciut atejus i cempionata padaro tavo komandos Pirmu Numeriu, tai aisku, kad stebi.
Ir dar
IP: bb74d3b | 01/13 10:34 Atsakyti
Aisku stebejo, Hamiltona, kad tik dar vieno cempiono titulo nepaimtu, nes ziauriai pavudas ima dar nuo 2007 kai pasikrove malku.
Marius
IP: 7f6fc76 | 01/13 09:39 Atsakyti
Stebėjau save, Fernando ir Alonso. Visi jie kieti!
×

TOP naujienos