F. Alonso: radijo pokalbiai visada būna ištraukti iš konteksto

F. Alonso: radijo pokalbiai visada būna ištraukti iš konteksto
logo 2023 Rugsėjo 27 d. 13:55, Pixabay

Fernando Alonso dažniausiai neslepia emocijų radijo pokalbiuose su komanda. Visi sirgaliai prisimena jo garsiąją frazę „GP2 motoras“ „Honda“ kompanijos atžvilgiu, kai jis dar lenktyniavo „McLaren“ komandoje.

Paskutinių lenktynių Suzukoje metu ispanas kritikavo savo „Aston Martin“ komandą dėl ankstyvo sustojimo, o po finišo pareiškė, kad visos jo citatos, nuskambėjusios eteryje, buvo ištrauktos iš konteksto ir „Formulė-1“ radijo pokalbius naudoja saviems interesams.

Fernando Alonso: „Frazės iš radijo pokalbių – tai klasikinis „FOM radijas“, kai visos frazės būna ištrauktos iš konteksto.

Nežinau, ką kalba kiti lenktynininkai, kai važiuoja paskui lėtesnę mašiną ir negali jos aplenkti net su DRS pagalba. Gal būt jie sako: „Viskas gerai, man patinka važiuoti gale“, bet aš noriu turėti galimybę aplenkti. Suzukoje aš buvau lėtesnis net su atidaryta DRS.

Po pirmo sustojimo aš kritikavau komandą, kadangi jis buvo per daug ankstyvas. Aš važiavau paskui „Ferrari“ mašinas ir priešais Hamiltoną, kai komanda mane 12 rate pakvietė į boksus, taip norėdama pridengti nuo Tsunodos pakirtimo. Tai buvo labai netikėta.

Gali būti, jog tai buvo klaida, bet dabar apie tai lengva kalbėti. Manau, kad vis tiek negalėjau finišuoti aukščiau 8 vietos po pirmaujančių komandų, todėl ankstyvas sustojimas labai didelės reikšmės neturėjo“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794