F. Alonso ragina „McLaren“ greičiau apsispręsti dėl variklių (10)

F. Alonso ragina „McLaren“ greičiau apsispręsti dėl variklių
logo 2017 Liepos 17 d. 07:16, McLaren

Fernando Alonso ragina „McLaren“ kuo greičiau apsispręsti dėl gamintojo, kurio variklius komanda naudotų kitais metais.

Manoma, kad britų ekipa svarsto galimybę nutraukti sutartį su „Honda“. Nuo „McLaren“ sprendimo priklausys ar F. Alonso liks kitais metais komandoje ar vis dėlto pasirinks kitą ekipą.

Ispano teigimu, „McLaren“ turėtų greičiau apsispręsti dėl variklių tiekėjo, kad galėtų anksčiau pradėti pasiruošimą kitų metų sezonui.

„Viskas priklauso nuo komandos. Kuo greičiau bus priimtas sprendimas, tuo anksčiau bus galima pradėti ruoštis kitam sezonui. Tad tikiuosi, kad artimiausiu metu komanda apsispręs“, - sakė F. Alonso.

„Palaikyčiau bet kokį jų sprendimą. Manęs ir komandos laukia lenktynės Vengrijoje po 15 dienų. Mums tai bus puiki galimybė. Visa kita tik svajonės.“

F. Alonso teigimu, niekam ne paslaptis, jog silpniausia „McLaren“ dalis yra „Honda“ variklis.

„Sunku pasakyti ar būtume stiprūs naudodami „Mercedes“ variklius. Bet akivaizdu ko mums labiausiai trūksta. Tad jei toje srityje galėtume pasistūmėti į priekį, būtume tikrai stipresni. Bet artimiausiu metu to nebus. O dabar galime galvoti apie lenktynes, kurios įvyks po 15 dienų. Mums tai bus puiki galimybė, tad tikiuosi, jog Vengrijoje galėsime pasirodyti geriau.“

Komentarai (10)


vagis
| 2017 Liepos 17 d. 19:59
Jo pasiūlymas geras.bet šita komanda variklių neperka tik ant chaliavos ima.o išėjus hondai tokių nesimato kurie už dyką dalintų
Loyal to Ferrari
| 2017 Liepos 17 d. 17:40
I_protingas
| 2017 Liepos 17 d. 17:24

o gal dar ishaus ka nors Honda ?

Kulką sau į galvą.
I_protingas
| 2017 Liepos 17 d. 17:24
o gal dar ishaus ka nors Honda ?
1_Protingas
| 2017 Liepos 17 d. 15:41
Na po BAR metamarfozių matyt reikėjo to laukt, tačiau norėjosi tikėti, kad žmonės gaus vieną aiškią sritį ir savo kruopštumu parodys ką gali. Ale deja, deja - pasirodo net ir čia beviltiški... Teks vėl uodegas paspaudus sprukt.
Aza
| 2017 Liepos 17 d. 12:18
jo nesitiki jog tai honda.
Tech
| 2017 Liepos 17 d. 10:37
"tikiuosi, jog Vengrijoje galėsime pasirodyti geriau.“ NO POWER ir viso gero :)
A85
| 2017 Liepos 17 d. 08:52
YZF
| 2017 Liepos 17 d. 08:14

As pries metus sakiau, pries du metus sakiau ir dabar galiu pakartoti: arba tu zinai kaip padaryti gera varikli arba nezinai. Ir viskas. Honda (tokia kokia ji yra dabar) nezino. Todel viskas sukasi ratu ir niekas nesikeicia, nera galios ir nera patikimumo. Ir nebus.

Čia belieka pritarti. Honda nedaro išvadų ir turim šitą liūdną situaciją. Aš, asmeniškai, nelabai tikiu, kad McLaren atsisakys Honda finansinių injekcijų ir pradės pirkt motorus kaip eilinė klientė. Nebent atsiras koks sponsorius, kuris motorus užpirktų. Be to FA algą, gi, irgi Honda moka, jei gerai suprantu. O McLaren savininkai verslo pirmiausiai daro, jiems grąža turi būt, kažin ar iš savo kišenės merks pinigus FA arogancijai komandoj išlaikyt.
Kita vertus, jei McLaren praras FA tai nusiris iki Williams lygio ir yra rizika, kad niekada jau ir nebepakils. Trečias sezonas iš eilės ir žmonės jau pradeda pamiršt, kad McLaren kažkada kažką yra laimėjusi. Po ketvirto sezono - bus visai šakės.
Mano akimis McLaren dabar situacijoj be išeities, nebent taip apsuks reikalus, kad Honda trauksis iš F1 ir dar sumokės už Mercedes variklius.
O šiaip belieka laukt naujo variklių reglamento, kuris leistų kurti pigesnius ir paprastesnius variklius.
Life
| 2017 Liepos 17 d. 08:49
Reikia mest lauk Hondą kuo greičiau ir melstis, kad Mercedes arba Ferrari sutiktų tiekti variklius.
YZF
| 2017 Liepos 17 d. 08:14
As pries metus sakiau, pries du metus sakiau ir dabar galiu pakartoti: arba tu zinai kaip padaryti gera varikli arba nezinai. Ir viskas. Honda (tokia kokia ji yra dabar) nezino. Todel viskas sukasi ratu ir niekas nesikeicia, nera galios ir nera patikimumo. Ir nebus.
Micius
| 2017 Liepos 17 d. 07:29
Trečios specifikacijos Just Dreams Honda kledaras, nesugebėjo net vienos lenktynių distancijos atlaikyti, ir tikrai neatrodė pajėgus. Išvada - Honda arba trauksis, arba kažkas labai stipriai įkalbės kažkurią ekipą imti pinigus ir važiuoti už Top 10... Sunkiai tikėtina, kad staiga patikimumas 3x išaugtų, ir galia... Hondai lieka tik trauktis praradus garbę...