F. Alonso: „Renault“ nepriartėjo prie lyderių (20)

logo 2008 Balandžio 17 d. 21:01, Charles Coates /LAT Photographic
Renault“ pilotas Fernando Alono nemano, kad R28 bolido patobulinimai leis jiems aplenkti šio sezono vidutiniokus ir pasivyti sezono lyderius.
Nors šią savaitę prancūzų ekipa išbandė kelis bolido atnaujinimus, bet du kartus pasaulio čempionas teigia, kad į priekį žengtas nepakankamai didelis žingsnis.
Vakar ispanas buvo greičiausias bandymuose, tačiau naudojant „slick“ tipo padangas buvo sunku spręsti apie tikrąjį bolido pajėgumą.
„Bolidas greitesnis, tai tiesa, bet mūsų progresas nebuvo toks didelis kaip tikėtasi. Nepavyks pabėgti iš vidutiniokų grupės rikiuotės viduryje. Visos komandos labai arti viena kitos. Manau, kad situacija labai nepasikeis, nes varžovai irgi patobulino savo techniką“, F. Alonso sakė laikraščiui AS.
„Esame toje grupėje, kur jeigu viskas gerai pasiseks, pavyks iškovoti aštuntąją startinę poziciją, bet nepavykus, tave gali aplenkti „Red Bull“, „Toyota“ ir „Williams“ – tada teks startuoti keturioliktam ar net visai nepateksi į antrąją kvalifikacijos dalį“, - teigė ispanas.
Tačiau jis neprognozavo „Renault“ formos prieš savo namų lenktynes.
„(Vakar, - red.past.) diena buvo gera ir aš esu patenkintas tais patobulinimais, kuriuos išbandėme, bet mums reikia nesustoti, nes visi kiti irgi sunkiai dirba. Sunku pasakyti kur esame palyginus su varžovais. Sužinosime tik kitą savaitę lenktynėse“, - baigė F. Alonso.

Komentarai (20)
dr._Lauda
| 04/17 21:10 Atsakyti
vistik nejuokas alonzui kovoti su vidutiniokais, nes juk is ju tik pike jr. zino, kad fernandas greitesnis uz juos visus :)
praisas
| 04/17 21:31 Atsakyti
siap,smagu,kad gauna zmogus pakowot:) nemegstu alonso perdaug,uz pasiputima,bet kuo toliau,tuo labiau jis normalizuojasi(mano nuomone,kurios nereik wertint,ne "specialistas" as. juk gali galu gale sawo meistriskuma irodyt,kai turi sudina bolida ir apdet tokius pat,su sudinom masinom.
Edwino
| 04/17 21:41 Atsakyti
Na renault laikas atsigaut ir parodyt kokia gera komanda ji yra.
Willy
| 04/17 21:46 Atsakyti
laudai

ne daugiau tas pike zino, nei tu apie save, kad esi smaiksciausias, geriausiai besiorentuojantis F-1 problematikoj, objektyviausias ir del to svariausia nuomone turintis nezasinas.
Alonsito nera mano favoritas, bet kai komentuoja koks tukstantosios kartos kaimietis aukstas visazinio gaideles tempdamas, negaliu susilaikyti.
dr._Lauda
| 04/17 21:55 Atsakyti
wiliau> ajajai, nervus i konservus, pieniau :) bet aciu uz komplimentus :))
Mistikas
| 04/17 22:07 Atsakyti
na suprantama, kad alonsas nera patenkintas, labai jau nusivaziavo renukai jam isejus i maklaren. deja bet kolkas situacija dar blogesne nei 03-04' sezonuose
weegiz
| 04/17 22:12 Atsakyti
praisas >> daznas normalizuotusi gyvenimo "nuleistas" (placiaja prasme), ypac kai pasirodo kad tavo deklaruotos 0.6s prie bolido greicio tera tavo fantazijos vaisius.
Force
| 04/17 22:21 Atsakyti
weegiz, jau ne pirmą kartą prašau duoti nuorodą kur FA sako (jis pats), kad gali dadėti tas sekundės dalis apie kurias čia visi taip šneka. Atsiprašau už neišprūsimą didžiųjų visažinių atžvilgiu.
Vidocq
| 04/17 22:31 Atsakyti
blogai, kad negali kovoti su lyderiais...Bet kaip žmogus tobulėja akyse. Linkiu visokeriopos sėkmės.
Arx
| 04/17 23:52 Atsakyti
Tikiuos vis delto nera taip prastai kaip sako. . .
×

TOP naujienos