F. Alonso: S. Vetteliui bus sunku sugrįžti į lenktynes (3)

F. Alonso: S. Vetteliui bus sunku sugrįžti į lenktynes
logo 2023 Rugsėjo 14 d. 18:51, Getty Images / Red Bull Content Pool

Anksčiau šiais metais Fernando Alonso, kuris jau tris kartus finišavo antras, yra kalbėjęs, kad didžiausius šansus iškovoti pergalę jis turės Singapūre. Prieš lenktynių savaitgalį ispanų lenktynininkas kalbėjo apie šansus laimėti šį savaitgalį.

Fernando Alonso: „Iš bolido labai daug ko reikia norint laimėti Singapūre. Pačios lenktynės savaime yra sudėtingos, todėl pirmiausia reikia pasiekti finišą. Technika čia veikia didelio karščio sąlygomis, sienos yra labai arti, todėl lenktynininkas turi pasitikėti mašina, kaip Monake ir Baku. Pažiūrėsime, ar pavyks man čia pasiekti užtikrintumo jau treniruočių metu, o vėliau gerai pasirodyti lenktynėse.

Tikiuosi, kad mes būsime labai greiti šį savaitgalį, bet dabar dar negalime to tvirtinti. Monzoje mes buvome nekonkurencingi, bet mes Singapūre žadame būti kur kas geresnės formos. Kova iš tiesų bus labai artima.

Kai kuriose miestų trasose, pavyzdžiui, Monake mes atrodėme gana užtikrintai, tuo tarpu Baku buvome nelabai geros formos. Todėl reikia sulaukti savaitgalio, o tik tada daryti išvadas. Kaip jau sakiau, jau treniruotėse svarbu pajausti pasitikėjimą bolidu.

Pažiūrėsime, ar „Aston Martin“ pavyks susigrąžinti antrąją vietą Konstruktorių įskaitoje. Kova tęsis iki pat finalo Abu Dabyje ir visą likusį laiką visos komandos pergyvens pakilimus ir nuopuolius, tai mes jau matėme sezono eigoje. Kai kuriuose etapuose mūsų mašina būdavo antra pagal greitį, o kai kuriuose – tik 5-6 vietoje, todėl man labai sunku daryti kokias nors prognozes.

Mums yra privilegija užimti tas pozicijas čempionate, kokias užimame dabar. Mes kovojame su „top“ komandomis ir jaučiame malonumą kiekvieną savaitgalį. Mes turime judėti į priekį žingsnis po žingsnio ir išnaudoti kiekvieną pasitaikantį šansą. Jei uždirbsime daug taškų, tada galėsime kalbėti apie antrą komandinę vietą“.

Savaitgalį vykusiame Niurburgringo lenktynių festivalyje Sebastianas Vettelis neatmetė galimybės, kad jis gali sugrįžti į F-1 lenktynes. F. Alonso, kuris pakeitė S. Vettelį „Aston Martin“ komandoje, taip pakomentavo vokiečio pasisakymą: „Aš nedalyvavau, kai buvo įrašinėjamas šis interviu ir nežinau, apie ką buvo kalbėta. Kartais galima perskaityti antraštę ir nežinoti, kas iš tiesų stovi už jos, koks buvo atsakymų tonas ir kontekstas.

Sprendimas priklauso tik nuo paties Sebastiano. Bet aš mačiau, kaip sugrįžta Danielis Ricciardo, kaip tai yra sudėtinga. Nėra abejonių, kad sugrįžimas į „Formulę-1“ yra labai sudėtingas reikalas“.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
F-Fanas-1
IP: 57e6ed5 | 09/14 20:51 Atsakyti
Sugrįžti yra tikrai sudėtinga... Pats Alonsas sėkmingai sugrįžo, bet ir spaudimo tokio didelio nebuvo prieš Oconą ar Sūnų. Jei būtų parėjęs pas kokį top pilotą į komanda - ne taip viskas gražiai ir pas jį atrodytų...
kart
IP: ff4c1cb | 09/15 00:23 Atsakyti
Vettelio sugrįžimas būtų lempinis ir turbūt menkai į manomas. Tiesiog žurnalistas kažkoks paklausė ar norėtų, tai tas turbūt jausdamas nostalgiją pasakė, jog norėtų ir dabar eskaluoja visi šitą temą.

Schumis tokį sugrįžimą turėjo tik dėl didelio vardo, bet kitu atveju, neįsivaizduoju, kam gali reikėti tokio piloto, kuris visiškai atitrūkęs nuo lenktynių kelis metus. Alonso bent jau išėjės iš F1 lenktyniauti nenustojo ir palaikė formą, dėl ko ir turėjo turbūt šansą dar sugrįžti.
Anabolikas
IP: b5222df | 09/15 08:12 Atsakyti
F-Fanas-1
09/14 20:51

Sugrįžti yra tikrai sudėtinga... Pats Alonsas sėkmingai sugrįžo,... skaityti daugiau

Biski nusišnekėjai - pas topini pilotą, kad jis trečias čempionato įskaitoje, kur dar aukščiau? Ocona suvalgė, Strola irgi, Liuse irgi atsilieka, kur dar rasti ta topini, topini pilotą?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0