F. Alonso: šansus reikia vertinti realistiškai

F. Alonso: šansus reikia vertinti realistiškai
logo 2023 Rugsėjo 17 d. 11:49, Unsplash

Fernando Alonso Singapūre pateko į kvalifikacijos finalą ir parodė septintą laiką. Jo „Aston Martin“ komandos partneris Lance'as Srollas rimtai sudaužė bolidą, rimtų traumų išvengė, tačiau komanda priėmė sprendimą, kad kanadietis Singapūre nestartuos visai. L. Strollo lenktynėse niekas nepakeis, todėl F. Alonso „Aston Martin“ atstovaus vienas.

Fernando Alonso: „Džiaugiuosi, kad Lance'as negavo rimtų traumų, Man pavyko nuvažiuoti gerą ratą kvalifikacijos finale. Aš pasakiau komandai, kad bus itin sunku pagerinti užfiksuotą laiką, net jei tai bandyčiau padaryti visą naktį.

Trečioje treniruotėje turėjau problemų: mes atrodėme nepakankamai konkurencingai, todėl pakeitėme daug reguliavimo parametrų, kad bolidas būtų greitesnis kvalifikacijoje. Bet to, matyt, neužteko.

Šiandien laukia ilgos, bet įdomios lenktynės, Reikės išnaudoti bet kokį šansą, bet kartu pasilikti realistais – priekyje startuos daug greitų bolidų, o mes esame neįprastose pozicijose. Pasistengsiu atkovoti kelias vietas, bet tai bus nelengva“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621