F. Alonso: svarbiausia gerai pasirodyti kvalifikacijoje (8)

F. Alonso: svarbiausia gerai pasirodyti kvalifikacijoje
logo 2014 Gegužės 22 d. 21:11, Ferrari
„Ferrari“ pilotas Fernando Alonso pasidžiaugė šiandien nuveiktais darbais bei pareiškė, kad dabar jam ir komandai svarbiausia bus gerai pasirodyti šeštadienį Monake vyksiančioje kvalifikacijoje.
Ispanas buvo greičiausias šiandien po pietų džiūstančioje trasoje vykusioje treniruotėje. Per du šios dienos važiavimus sportininkas įveikė 46 ratus, per kurios spėjo pasiekti užsibrėžtus tikslus.
„Čia, Monake, pats svarbiausias dalykas treniruotėse yra nuvažiuoti kuo daugiau ratų, kadangi tai yra ypatinga trasa, tad čia turi gerai jausti bolidą“, – pasakojo „Ferrari“ pilotas F. Alonso.
„Nors dėl lietaus antroje treniruotėje praleidome mažiau laiko nei norėjome, mums pavyko įvykdyti nustatytą programą. Su turbina ar be jos, šios trasos sudėtingumas nesikeičia. Tad pasirodyti gerai kvalifikacijoje bus itin svarbu.“
F. Alonso teigimu, dėl permainingo oro sportininkai praleido ne daug laiko trasoje, todėl visi pilotai sekmadienį vyksiančias lenktynes pradės turėdami mažiau informacijos apie tai, kaip Monako trasoje dirba dviejų skirtingų sudėčių padangos.
„Per kelis šiandien įveiktus ratus išsiaiškinome, kad kvalifikacijai labiausiai bus tinkamos pačios minkščiausios padangos. Kas liečia lenktynes, sunku pasakyti, kadangi šiandien niekam taip ir nepavyko įveikti ilgos distancijos. Tad renkantis taktiką gali tekti improvizuoti.“


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
svecias787
| 05/23 21:32 Atsakyti
Macazar> sikart net juokas ima, bet nuojauta kuzda kad 5 vieta ir bus :) ir vel "gimdys" visu lenktyniu metu
Macazar
| 05/23 20:19 Atsakyti
Penkta vieta rezervuota visada :D
svecias787
| 05/23 19:04 Atsakyti
ArnasQ> kad butu viskas taip paprasta..reik dar "atspeti" kada tas "anksciau". kitose komandose juk irgi ne kvailiai sedi. cia gi tas langas kai tokia taktika pasiteisina labai trumpas - nera paprasta i ji itaikyti
ArnasQ
| 05/23 17:33 Atsakyti
Zdz nesuprantu vieno,taktiku ferrari..Kiek lenktyniu is eiles jau pasiteisino faktorius,kad stok anksciau truputi ir aplenksi varzova vaziuojanti pries tave,bet jie tai sugebejo padaryt tik viena karta per paskutinias 3 lenktynes..Nu neitelpa man i galva kas ten per taktikai pas juos..
BigUns
| 05/23 11:06 Atsakyti
totaliai nuobodus penktadieniai pries monaco gp :(
ZaZiuS
| 05/22 22:42 Atsakyti
Na suprantamas FA pamąstymas. Kaip rodo pastarųjų metų rezultatai Ferrari'ams turėtų čia būt ne pyragai, kvaloje jie paprastai nežiba, visi taškai FA dažniausiai gaunami įriantis į priekį varžybų metu, kas ir yra jo stiprioji pusė, o čia... monakas, užstriksi ir aplenkt nebent boxuos :)
žiūrovas f-1
| 05/22 22:31 Atsakyti
Jo, siemet jums("Ferrari") labai gerai sekasi per kvala pasirodyti :)
deivec
| 05/22 21:56 Atsakyti
oho kokios izvalgos..
×

TOP naujienos