F. Alonso svarstė pasitraukti iš F-1, kad iškovotų „trigubą karūną“ (8)

F. Alonso svarstė pasitraukti iš F-1, kad iškovotų „trigubą karūną“
logo 2018 Kovo 13 d. 13:54, McLaren

„McLaren“ ekipos ir Fernando Alonso fanai po 2017-ųjų sezono galėjo išgirsti itin skaudžias naujienas. Ispanas sezono eigoje rimtai svarstė 2018-uosius pradėti kitaip.

F. Alonso atskleidė, kad turėjo planų pasitraukti iš F-1 ir susikoncentruoti ties „triguba karūna“.

„Taip, aš svarsčiau apie serijų pakeitimą ir pasitraukimą iš F-1. Po to, kai lenktyniavau „Indy500“ praėjusiais metais, sugrįžau ir po kelių lenktynių Austrijoje, Silverstoune turėjau įvairių minčių. Sakiau sau, kad gal kitais metais galėčiau išbandyti kitas lenktynes. Galėčiau visiškai atsiduoti „trigubai karūna“ ir lenktyniauti „Indy500“ ir Le Mano lenktynėse.

Bet jaučiau, kad tai dar nėra tinkamas laikas pasitraukti. Ne dabar, ne po tokių rezultatų ir tik ne taip jaučiantis.

Žinojau, kad  gailėsiuosi to visą gyvenimą ir turėsiu tą blogą jausmą visą likusią lenktynininko karjerą. Aš dar noriu pasiekti sėkmingų rezultatų. Turime neužbaigtų reikalų su „McLaren“ kartu. Manau, kad šiais metais viskas gali pasikeisti. Esu ganėtinai užtikrintas dėl to“, - kalbėjo ispanas.

Paklaustas ar tikisi, jog šis sezonas bus normalus, F. Alonso turėjo aiškų atsakymą.

„Taip, sugrįžime į normalumą. Turėsime pagaliau normalų GP jausmą, kai ruošiamės treniruotėse, kvalifikacijoje ir žinome, kad galime būti penkete greičiausių, o jei viskas gerai ir ant podiumo. O jei dar padarai kažką ypatingo, tai gali būti ir nugalėtojas.

Motyvacija ir pasiruošimas buvo tai, ko mums labai trūko. Bet šiuos dalykus tikiuosi turėti šiais metais“, - kalbėjo F. Alonso.


Komentarai (8)
Larensas
| 03/14 08:52 Atsakyti
Veni, Vidi, Vici, o man atrodo, kad einama į priešingą pusę, nei williams.
Aza
| 03/14 08:09 Atsakyti
tiketis ir belieka.
protobokstas
| 03/13 21:11 Atsakyti
Jis daug maž tą patį visad šneka sezonai prasidedant... O po to lieka nustebęs kokioj šiknoj važiuoja :)
Benas Ka
| 03/13 18:59 Atsakyti
Tech
03/13 16:15

RBR eile metu dirba su Renault. nereikia noret, kad is pirmu metu uzkrauti RBR, kurie turi efektyviausia apskritai vaziuokle F1.

zinok ne tokia mcl prisimenu, kuri dziaugtusi patekusi tarp top 5 stipriausiu. nusivylimas konkretus.
Veni, Vidi, Vici
| 03/13 17:17 Atsakyti
Nu tikekimes, bet realybeje ... vargu ar kazka McLaren parodys. Gaila ir to Alonso ir McLaren kaip komandos, kazkaip nesinori, kad ja istiktu Wiliams likimas, kuri savo laiku irgi didi komanda buvo... bet link to einama...
Tech
| 03/13 16:15 Atsakyti
Dev Be
03/13 14:59

Ir zinome, kad galime buti penkete greiciausiu. Tai kur ambicijos but greitesniem uz bulius... kur ju geriausia vaziuokle?

RBR eile metu dirba su Renault. nereikia noret, kad is pirmu metu uzkrauti RBR, kurie turi efektyviausia apskritai vaziuokle F1.
Rimvydas Rozenas
| 03/13 15:17 Atsakyti
Gali laimet
Nebent triguba ..Nieko
Dev Be
| 03/13 14:59 Atsakyti
Ir zinome, kad galime buti penkete greiciausiu. Tai kur ambicijos but greitesniem uz bulius... kur ju geriausia vaziuokle?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas