F. Alonso: tendencija leidžia daryti išvadą, kad šioje komandoje adaptacija užtrunka ilgiau

F. Alonso: tendencija leidžia daryti išvadą, kad šioje komandoje adaptacija užtrunka ilgiau
logo 2021 Gegužės 11 d. 16:57, Renault Sport

Dukart F-1 čempionas F. Alonso šiais metais sugrįžo į sportą ir tris kartus iš keturių šio sezono kvalifikacijose turėjo pripažinti jaunojo „Alpine F1“ komandos draugo E. Ocono pranašumą ir nusileisti jam rezultatais visose lenktynėse. Paklaustas, kaip vertina savo komandos draugą, F. Alonso sakė, kad kol kas negeba prilygti komandos draugo gerai formai, tačiau tai nekelia nuostabos, nes komandos istorija tik patvirtina tokias tendencijas.  

„Estebano forma - labai gera ir jis puikiai pritapo komandoje. Praėjusiais metais jis Bahreine lipo ant podiumo, o šiame sezone nuo pirmųjų lenktynių demonstruoja puikius rezultatus. Tai, kaip jis pasirodo savaitgaliais - labai įspūdinga. Turiu pripažinti, kad mano 100 proc. neprilygsta Estebano šiuo metu demonstruojamai formai, todėl man reikia tobulėti.“ 

F. Alonso manymu, tai, kad Estebanas demonstruoja geresnius rezultatus, neturėtų kelti nuostabos, nes „Renault“ (dabartinės „Alpine“) komandos istorijoje pilna pavyzdžių, kai komandos senbuvis lenktynėse pasirodydavo geriau nei naujokas. 

„Mes apie tai kalbėjome su komanda. Kai C. Sainzas prisijungė prie „Renault“, jis nebuvo toks greitas kaip N. Hulkenbergas. Atsimenu ir keletą pirmųjų 2019-ųjų lenktynių, kai D. Ricciardo buvo gerokai lėtesnis už N. Hulkenbergą, tačiau jį pranoko 2020-iais, antraisiais buvimo komandoje metais. Estebanui sunkiau sekėsi pernai, jeigu lyginsime jo pasirodymus su D. Ricciardo, o šiais metais jis demonstruoja puikią formą. Ši tendencija leidžia daryti išvadą, kad šioje komandoje adaptacija užtrunka ilgiau.“ 

Paklaustas, kaip vertina „Alpine“ galimybes konkuruoti su rikiuotės viduryje esančiomis komandomis, lenktynininkas atsakė:

„Barselonoje buvome konkurencingi. Manau, kad galime kovoti dėl penktosios vietos konstruktorių įskaitoje, iš karto už „Ferrari“ ir „McLaren“  - tai labai geros naujienos, nes pirmųjų sezono savaitgalių metu mums buvo labai sunku patekti į trečią kvalifikacijos dalį. Turime patobulinti savo darbą su strategija, pagilinti padangų elgesio supratimą ir daugelį kitų dalykų. Darbo daug, bet prognozės teigiamos“, baigdamas pridūrė F. Alonso. 

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0