F. Alonso tikisi bent vienos pergalės šiame sezone

F. Alonso tikisi bent vienos pergalės šiame sezone
logo 2023 Gegužės 24 d. 08:05, Pirelli

Didžioji dalis „Formulės-1“ sirgalių su nekantrumu laukia 33-iosios Fernando Alonso pergalės per jo karjerą. Iki jos trūksta vienų pasisekusių lenktynių. 

Jeigu prieš sezoną tokio pasiekimo tikėtis buvo naivu, sezono pradžia sakė ką kitą. Per 5 etapus su „Aston Martin“ bolidu ispanas pasiekė net 4 podiumus ir kol kas užima patogią trečiąją poziciją bendroje įskaitoje.

42-ejų veteranas gavo klausimą iš „Sky Sports“ žurnalisto Martino Brundle'o, ar šiame sezone iškovos 33 pergalę: „Manau, kad taip“

„Tikiuosi tai atsitiks artimiausiu metu. Nežinau kada. Turime automobilį, kuris nėra pats greičiausias tiesiojoje. Reikia tobulėti ties tuom, tačiau esame labai greiti posūkiuose.

„Manyčiau, kad lėčiausiose čempionato trasose, sakykime Monake, Budapešte bei Singapūre įmanoma. Šiose trasose, manyčiau, galime puoselėti didžiausias viltis iškovoti pergalę“, – teigė „Aston Martin“ lenktynininkas. 

Fernando Alonso vasarą galėjo ir neatsidurti „Aston Martin“ gretose.

Vasarą prisiminęs ispanas teigė: „Rugpjūčio mėnesį visi su didelėm viltim žvelgia į kitus metus. „Alpine“ manė, kad automobilis bus geras ir aš kalbėjau su Lawrence'u (Strollu), kai Sebastianas (Vettelis) baigė karjerą. Jis sakė, kad turėsime fantastišką komandą, o automobilis bus visiškai kitoks, nei toks, su kuriuo Sebastianas ir Lance'as tuomet važiavo. Aš jam pasakiau: „Gerai, visi dabar taip galvoja, matysime.“

„Pakeisti komandą yra lyg mesti monetą į orą, niekada nežinosi tiksliai kaip viskas pasibaigs, juk neturi kristalinio kamuolio. Beabejo, esu patenkintas kaip viskas pasibaigė“, – kalbėjo F. Alonso. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983