F. Alonso tikras: pasirodysime puikiai (20)

F. Alonso tikras: pasirodysime puikiai
logo 2012 Vasario 03 d. 16:38, Ferrari
„Ferrari“ lenktynininkas Fernando Alonso naujo bolido pristatymo proga pareiškė esantis tikras puikiu komandos pasirodymu artėjančiame „Formulės-1“ čempionate.
„Jis labai skiriasi nuo to, ką matėme paskutinius dvejus metus“, - taip automobilį F2012 įvertino ispanas.
„Tai mano trečiasis sezonas „Ferrari“. Jį pradėsiu su tokia pačia stiprybe ir ryžtu. Noriu puikiai pasirodyti. Be abejo, visą sezoną laukia gana didelė konkurencija, tačiau mes norime matyti raudonuosius bolidus ant apdovanojimų pakylos“, - teigė dukart pasaulio čempionas.
„Pradėsime kitą savaitę Jereze ir dirbsime visi kartu. Esu tikras, kad šiemet puikiai pasirodysime. Tikiu „Ferrari“ turimais įgūdžiais. Turime du mėnesius pasiruošti pirmosioms varžyboms. Turime kovoti dėl titulo ir surinkti kiek įmanoma daugiau taškų. Tikrai norime būti pačioje rikiuotės viršūnėje“, - sakė komandos lyderis.
„Turime būti kiek įmanoma pastovesni bei ryžtingesni ir esu tikras – labai labai tikras – mes sugebėsime pasiekti aukštus tikslus ir pateisinti didelius lūkesčius vairuojant „Ferrari“, - pridūrė jis.

Komentarai (20)
evbi
| 02/04 11:58 Atsakyti
Rampe>>> Gerai, kad Petrovas 2010 m. Brazilijoj vairavo už Ferrari greitesnį bolidą, o tai būtų buvęs "isrukitas kaip obalis". Pasisekė Vitalijui.
STFU
| 02/04 09:37 Atsakyti
rampe>o jei isrukys vetelis, tai tik del to, kad rbr buvo per greiti, ane? :D as biski nusivyles, nepasake alonsas, kad statyt uz ji, db neturiu kur pinius padet
Rampe
| 02/04 00:27 Atsakyti
Jaigu buliu ir feru pajegumas bus panasus,taj alondzas weteli isrukis kaip obali.
iBOT
| 02/03 22:07 Atsakyti
nu nors bolidu pristatymo etapa ferariai laimejo
PSV
| 02/03 22:02 Atsakyti
Cempionas be kovos.
PSV
| 02/03 22:01 Atsakyti
Sveikinu Ferrdinanda nugalejusi siame sezone !!!
evbi
| 02/03 21:55 Atsakyti
Italai šneka garsiausiai, bet inovatyvumo prasme per pastaruosius keletą metų pasirodė nykiau net už dalį "vidutiniokių", pvz., Lotus Renault. Ortakis - McLaren, dviaukštis difuzorius - Brawn GP, "pelekas" - Red Bull ir t.t. Kokios reikšmingesnės inovacijos išradėjai per pastaruosius keletą metų buvo Ferrari? Arba man amnezija, arba jokios. Italų ekipos inžinierių algos turbūt vienos didžiausių, bet talentas/išradingumas/kompetencija - anaiptol.
nervuotas
| 02/03 21:53 Atsakyti
Protingasai daug darbelio atsirado pagaliau tau, pakomentuot alonso "draugelius", tai massa, tai hamiltonas, na va jei dar apie ms koks straipsnis butu tai turbut drioksteltum kaip reikalas vel
1_Protingas
| 02/03 20:51 Atsakyti
Tai kad Maklarenai jau prieš 2 dienas laimėjo šių metų čempionatą! Su Hamiltonu....
Rolle
| 02/03 20:16 Atsakyti
Jie turbut visi gerai apsiruke,nes kito paaiskinimo neturiu!!!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas