F. Briatore: F-1 būklė – prasta

F. Briatore: F-1 būklė – prasta
logo 2010 Gegužės 04 d. 17:02, Charles Coates/LAT Photographic
Iš „Formulės-1“ pernai išvytas buvęs „Renault“ komandos vadovas Flavio Briatore dabartinę šio sporto būklę pavadino prasta.
Italo teigimu, būtina pagerinti lenktynių patrauklumą žiūrovams ir padidinti netikėtumo faktorių varžybų normaliomis sąlygomis metu.
„F-1 šiuo metu yra labai susipainiojusi – tikrai laukia pokyčiai. Atsiras paskatų imtis pokyčių, nes esant dabartinei būklei, aš nematau geros ateities“, - pareiškė F. Briatore.
„Šiek tiek problemų yra visose srityse – trūksta reginio ir netikėtumų normaliomis sąlygomis.“
„Taip pat ir kaštai – kai mes reikalavome trijų bolidų komandai, federacija vietoje to atvėrė duris ekipoms, neturėjusioms jokių biudžeto garantijų. Manau, kad tai buvo blogas sprendimas“, - sakė specialistas, netekęs vietos sporte po tyčinės avarijos sukėlimo skandalo.
„F-1 yra komandų, tik viena ar dviem sekundėm greitesnių už GP2 ekipas, tačiau tam, kad būtų viena ar dviem sekundėm greitesnės, jos išleidžia mažiausiai 60-70 milijonų, kai GP2 išleidžia 3. Kažkas čia negerai.“
F. Briatore pažymėjo neturintis jokio noro sugrįžti į „Formulę-1“ komandos vadovo pozicijoje.
„Ne. Manau, kad pelnius septynis titulus du dviem skirtingom komandom, dar vienas – aštuntas – titulas nieko nereikštų. Manau, kad pergalė su „Renault“ 2005-2006-aisias buvo stebuklas, o stebuklai dažnai nekartojami“, - kalbėjo italas.
„Esant dabartiniai padėčiai, man tai nebeteikia malonumo, nebėra adrenalino tokiai veiklai. To visiškai nesiilgiu“, - pridūrė jis.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066