F. Briatore: FIA gadina lenktynių šou

F. Briatore: FIA gadina lenktynių šou
logo 2022 Spalio 04 d. 17:09, Renault / LAT

Sergio Perezui ir jo „Red Bull“ komandai teko laukti tris valandas, kol jis oficialiai buvo pripažintas Singapūro GP etapo nugalėtoju. Lenktynininkas pirmas finišavo trasoje, bet FIA teisėjai labai ilgai tyrė jo pažeidimus trasoje – pirmaudamas meksikietis per toli paleido važiuojantį saugos automobilį.

Galiausiai Perezui buvo paskirta 5 sek. bauda, kuri niekaip nepaveikė Singapūro lenktynių rezultatų. Tuo metu Singapūre jau buvo po vidurnakčio.

Buvusio „Benetton“ ir „Renault“ komandų vadovo Flavio Briatore nuomone, tokiais veiksmais FIA rodo savo neprofesionalumą ir kenkia sportui.

„Tikriausiai, pas juos dirba per mažai žmonių, - italo žodžius cituoja „LaPresse“. - Kiekvienose lenktynėse iškyla kokių nors problemų. Šįkart vėl taip buvo. Jei buvo pažeidimas, tai kam reikėjo laukti tris valandas, jei tokiam sprendimui užtenka kelių minučių?

Ir tai yra konkrečiai FIA kaltė, o ne „Formulės-1“.

Jiems iš tiesų reikia kažką keisti. Priešingu atveju ir toliau bus gadinamos lenktynės, gadinamas šou ir tai neigiamai atsilieps visam pasaulio čempionatui.

FIA – tai yra bendrovė savo esme. O tai reiškia, kad į pareigas turi būti skiriami teisingi ir kompetencijos turintys žmonės, kad būtų galima judėti toliau.

Jie turi apie 200 darbuotojų. O tai reiškia, kad jiems valdyti reikalingi talentingi vadybininkai.

Šios taisyklės veikia bet kuriame versle. Bet kol kas federacijoje nematau reikiamos kokybės. „Formulei-1“ labai svarbu, kad federacija dirbtų aukštame lygyje“.

Briatore taip pat pridūrė: „Mano laikais nieko panašaus nebuvo. O žinote, kodėl? Viskas paprasta – valdymu užsiėmė tikri profesionalai“.

Flavio Briatore dabar – 72 metai. Jis išėjo iš F-1 daugiau nei prieš 10 metų po skandalo su surežisuota Nelsono Piguet'o avarija Singapūre 2008 metais. Italui buvo uždrausta visą gyvenimą rodytis F-1 paddocke, tačiau jis užginčijo šį sprendimą teisme ir laimėjo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821