F. Briatore: M. Schumacheriui bus vis sunkiau

F. Briatore: M. Schumacheriui bus vis sunkiau
logo 2010 Gegužės 05 d. 08:50, f1racing.hu
Buvusio „Benetton“ ir „Renault“ komandų vadovo Flavio Briatore nuomone, į „Formulę-1“ sugrįžusiam Michaeliui Schumacheriui konkuruoti su varžovais sezono metu taps ne lengviau, o vis sunkiau ir sunkiau.
Su vokiečiu 1991-1995 m. sėkmingai dirbusio italo teigimu, legendinis lenktynininkas užribyje praleido per daug metų, kad galėtų sėkmingai lenktyniauti po pertraukos.
„Priešingai – manau, kad jam bus vis sunkiau ir sunkiau“, - „Autosprint“ žurnalistų paklaustas, ar M. Schumcheris greitai apsipras ir pasieks geresnių rezultatų, atsakė F. Briatore.
„Nežinau, kaip jis gali atsigriebti. Manau, kad konkurencija yra nuožmi. Jis priėmė sprendimą sugrįžti nepagalvojęs, kad bolidai ir padangos per ketverius metus smarkiai pasikeitė.“
„Visuomet sakiau, kad jam bus sunku išlikti priekyje Rosbergo. Po ketverių ar penkerių metų į tokį konkurencingą sportą sugrįžti yra neįmanoma. Prostas tai padarė, tačiau praėjus vos vienam sezonui“, - kalbėjo italas.
„Dabar jis susidūrė su keliais pajėgiais varžovais, nes F-1 niekuomet nebuvo tiek pajėgių lenktynininkų, kiek šiemet. Čia yra Hamiltonas, Fernando (Alonso – red. past.), Vettelis, Rosbergas...“
F. Briatore išsakė savo nuomonę ir apie dabartinį „Formulės-1“ čempionato lyderį Jensoną Buttoną. Maloniu, bet lėtu kaip pakelės stulpas pernai britą pavadinęs italas, panašu, nepakeitė savo nuomonės.
„Pažiūrėsime, kaip Buttonas ir Hamiltonas atrodys sezono pabaigoje. Jensonas gerai pasirodė, jis laimėjo dvejas lenktynes ir mes žinome kodėl – jis sugebėjo suvaldyti veiksnius ir jam sekėsi“, - pastebėjo specialistas.
„Nekalbu apie jį blogai, tiesiog sakau, kad jis nėra vienas iš penkių greičiausių F-1 lenktynininkų“, - pridūrė jis.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066