F. Briatore: M. Schumacheriui bus vis sunkiau (19)

F. Briatore: M. Schumacheriui bus vis sunkiau
logo 2010 Gegužės 05 d. 08:50, f1racing.hu
Buvusio „Benetton“ ir „Renault“ komandų vadovo Flavio Briatore nuomone, į „Formulę-1“ sugrįžusiam Michaeliui Schumacheriui konkuruoti su varžovais sezono metu taps ne lengviau, o vis sunkiau ir sunkiau.
Su vokiečiu 1991-1995 m. sėkmingai dirbusio italo teigimu, legendinis lenktynininkas užribyje praleido per daug metų, kad galėtų sėkmingai lenktyniauti po pertraukos.
„Priešingai – manau, kad jam bus vis sunkiau ir sunkiau“, - „Autosprint“ žurnalistų paklaustas, ar M. Schumcheris greitai apsipras ir pasieks geresnių rezultatų, atsakė F. Briatore.
„Nežinau, kaip jis gali atsigriebti. Manau, kad konkurencija yra nuožmi. Jis priėmė sprendimą sugrįžti nepagalvojęs, kad bolidai ir padangos per ketverius metus smarkiai pasikeitė.“
„Visuomet sakiau, kad jam bus sunku išlikti priekyje Rosbergo. Po ketverių ar penkerių metų į tokį konkurencingą sportą sugrįžti yra neįmanoma. Prostas tai padarė, tačiau praėjus vos vienam sezonui“, - kalbėjo italas.
„Dabar jis susidūrė su keliais pajėgiais varžovais, nes F-1 niekuomet nebuvo tiek pajėgių lenktynininkų, kiek šiemet. Čia yra Hamiltonas, Fernando (Alonso – red. past.), Vettelis, Rosbergas...“
F. Briatore išsakė savo nuomonę ir apie dabartinį „Formulės-1“ čempionato lyderį Jensoną Buttoną. Maloniu, bet lėtu kaip pakelės stulpas pernai britą pavadinęs italas, panašu, nepakeitė savo nuomonės.
„Pažiūrėsime, kaip Buttonas ir Hamiltonas atrodys sezono pabaigoje. Jensonas gerai pasirodė, jis laimėjo dvejas lenktynes ir mes žinome kodėl – jis sugebėjo suvaldyti veiksnius ir jam sekėsi“, - pastebėjo specialistas.
„Nekalbu apie jį blogai, tiesiog sakau, kad jis nėra vienas iš penkių greičiausių F-1 lenktynininkų“, - pridūrė jis.


Komentarai (19)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
vilkolakis
| 05/06 22:17 Atsakyti
1P.Tu per daug nesidžiauk mano dėmesiu ir analize tamstos asmeniui,kadangi aš tiek pat jo skiriu ir sliekui maudamas ant kabliuko:)
DraculaLTU
| 05/06 20:00 Atsakyti
Pats prisibaigs...
koja
| 05/06 11:57 Atsakyti
1_p >> kontraargumentų jūros buvo per tuos visus metus, o kai tu jų "nematai" tai kam tau juos ir rašyti. O psichoanalizės vilkolakio teisingos, tu daugiausia lieji savo tulžį ant MS ir Ferrari(dabar gal mažiau, nes alonsitas ten važiuoja), ir šiaip, operuoji tik negatyviomis emocijomis, nesuprantu tokių. Veikiausiai(spėju) ir kompanijoje, jei tokią turi, esi niurzglys ir nuolatinis ginčų, barnių dalyvis :) No offence
1_Protingas
| 05/06 09:00 Atsakyti
vilkolaki > be galo vertinu jūsų analizę. Ją pridėsiu prie dešimčių kitų analizių apie mano asmenį. Dėl genijaus manau čia per stipriai užlenkei - tiek nesiekiu. Nu bet ačiū už įvertinimą. Dažniausiai po postų apie šumį man pateikiamos mano psichologinės analizės, išsamūs mano vaikystės aprašymai su bandymais įžvelgti priežastis. O ką daugiau veikti, jei kontrargumentų komentarams į temą nelieka?! Nesmagu kai rašo apie šumio lažas, norisi pasakyt kad taip nėra, bet vaizdas trasoje rodo ką kitą. Štai ir lieka užsiiminėti psichologija.
rinnasNr1
| 05/05 23:29 Atsakyti
vilkolakis>> + 1 ! :)
vilkolakis
| 05/05 18:39 Atsakyti
1P…Negalvok, kad esi kažkuo geresnis už kitus - esi tokspat tuščiakalbis, kroxotnoe ir merzkoe suščestvo ir ne iš geros širdies čia rašai komentarus. Tu silpnas, nes nemoki pripažinti savo silpnybių, o jų turi gan nemažai - jos akivaizdžios visuose tavo pigiuose komentaruose apie MS. Esi blogas žmogus. Argumentai? Tai elementaru. Piktas žmogus ateina su nepasitenkinimu ir su paniūrusia veido išraiška, vien neigia ir nuvertina, kas jam dar leidžia pasijusti, kad jis nors kažko yra "vertas" šiame pasaulyje. Jeigu tau patinka operuoti vien negatyvais - operuok ir kentėk, kad esi tamsa ir neskandink kitų savo nepasitenkinimo liūne. Esi popierinis genijus štampuojantis visus neigiamus straipsnius apie MS .Man net gaila tavęs, kad pamiršai savo vaikystę, kaip tave mokė mylėti gyvenimą. Dabar labai madinga būti kuo blogesniais, padaryti kuo blogiau, pažeminti kitą, kad pakilti aukščiau už jį - tai jų gailėstis prieš pačius save. Visgi, gyvenime sutinki įvairių bepročių, lojančių šuniukų, tik kam tesvarbus tas jų lojimas. O šuo loja ir ant Dievo. Taigi, šunys loja, o karavanas kaip visada keliauja toliau...
Daugiau Å¡ypsokis P.- tai labai sveika! 

e.valdas
| 05/05 16:03 Atsakyti
"Letas kaip pakeles stulpas" ...Flavijus kaip ir dalis cia esanciu ala diskutuotoju...mala suda liezuviu, bet tolko 0
kipshas999
| 05/05 14:55 Atsakyti
paskaicius kaip kaikurie tiesiog alpsta ir turbut baigia i kelnes is kart vos tik kas nors per lenktynes lenkia MS,atrodo kad sumofobija jiems turbut jau nebeisgydoma liga,kaip jis bevaziuotu,ar gerai ar blogai,vistiek esme kad isvis isdryso po tiek laiko i lenktynes sugryzt,padumaes neatsiklause 1 protingo ir vel jam visa vaizdeli gadina,ane :) man asmeniskai visiskai vienodai kaip jis vaziuoja,svarbu vaziuoja ir nebijo "apsijuokt" pries jaunima,ir tikiuos dar ateis tas laikas kai sumofobams dar pagadins nervu
Liam pro
| 05/05 14:42 Atsakyti
1_P> matyt esi pazeistas dalele saves. o man tas vienodai, linkiu kad M.Shumacheriui butu kuo geriau. To jis nusipelne
Vacekas
| 05/05 14:25 Atsakyti
Visiskai sutmpa mano nuomone su Briatores del abieju pilieciu, dar nuo saves drystu teikti kad po sio sezono Mihaelis pasitrauks is F-1.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas