F. Briatore: patirties stoka – ne D. Brivio problema

F. Briatore: patirties stoka – ne D. Brivio problema
logo Sausio 08 d. 17:16, LAT/Renault

BÅ«simasis Davide Brivio, buvusio „Suzuki“ komandos vadovo „MotoGP“ čempionate,  paskyrimas į „Formulės-1“ „Alpine F1“ vykdomojo direktoriaus postą, galima sakyti, kad yra netikėtas prancÅ«zų automobilių koncerno vadovybės žingsnis.

Iš vienos pusės italas vadybininkas pasiekė didelės sėkmės populiariausioje pasaulyje motociklų lenktynių serijoje „MotoGP“, iš kitos pusės – jis visai neturi darbo „Formulėje-1“ patirties. Tačiau buvęs „Benetton“ ir „Renault“ komandų vadovas Flavio Briatore tame nemato didelės problemos.

„Apskritai, užduotis visuomet bÅ«na vienoda: tu turi mokėti paskui save vesti žmones ir pasiekti, kad lenktynių technika, kuri yra komandos žinioje, bÅ«tų kuo konkurencingesnė, - kalbėjo F. Briatore su „Gazzetta dello Sport“. – Kai 1988 metais aš atėjau į „Benetton“, aš visai neturėjau darbo automobilių sporte patirties, aš net nė vieno GP etapo nebuvau matęs“.

Tačiau vėliau, vadovaujant F. Briatore, „Benetton“ laimėdavo čempionatus su Michaeliu Schumacheriu, o vėliau, tapusi gamykline „Renault“ komanda, laimėdavo su Fernando Alonso. Iš viso vadovaujant Flavio, komandos yra laimėjusios 7 pasaulio čempiono titulus.

Pratęsdamas F. Briatore sakė, kad jis tiki D. Brivio ir kad jis sugebės pasiekti sėkmės „Formulėje-1“. „Renault“ turėjo svarių priežasčių pasirinkti bÅ«tent jį. Esu įsitikinęs, kad patirties stoka – ne problema. Galų gale, tereikia vieno – mokėti vadovauti žmonėms. Po kelių mėnesių jis viską išsiaiškins ir supras, ką reikia daryti. Be to, jis ateina į komandą, kuri yra pakilime. Fernando Alonso – puikus lenktynininkas, todėl galiausiai teks išspręsti tik vieną klausimą – sukurti labai greitą bolidą“.

Yra spėjama, kad Davide Brivio užims „Alpine F1“ vykdomojo direktoriaus postą, Marcinas Budkowski taps komandos vadovu, o štai Cirylas Abiteboulas ims vadovauti visai „Alpine“ kompanijai („Renault“ koncerno padaliniui), kuri užsiima serijinių sportinių automobilių gamyba, o nuo 2021 metų jai priskirtos ir visos prancÅ«zų automobilių gamintojo sportinės programos.

Oficialaus patvirtinimo kol kas nėra, tačiau ekspertai neabejoja, kad tai bus padaryta sausio 14 d. – tądien numatomas naujojo „Alpine“ bolido pristatymas.

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos