F. Briatore: viską išleisdavau bolidui

F. Briatore: viską išleisdavau bolidui
logo 2021 Vasario 28 d. 15:27, LAT/Renault

Buvęs „Renault“ komandos vadovas Flavio Briatore su optimizmu kalbėjo apie „Alpine“ komandos ir Fernando Alosno perspektyvas...

Flavio Briatore: „Renault“ koncerno vadovas Luca de Meo yra pasirengęs ilgalaikėms investicijoms į „Formulę-1“, o tai garantuoja komandos ateitį.

Kai aš vadovavau komandai, pinigai iš „Renault“ taip pat ateidavo dideli, bet aš juos visus išleisdavau bolidui. Dažnai pas mane būdavo pats blogiausias verslo klubas visoje „Formulėje-1“, kadangi net ir pačios geriausios patalpos nepadaro mašinos greitesne, todėl aš visus pinigus išleisdavau ekipos konkurencingumui didinti.

Džiaugiuosi dėl Alonso. „Renault“ yra jo šeima, vis labai motyvuoti ir nusitaikę į pergales. Fernando yra pasirengęs sunkiai dirbti. Prisiminkite bandymus Bahreine pasibaigus sezonui – jis iš karto buvo labai greitas. Gaila, bet vėliau atsitiko tas nelaimingas atsitikimas su dviračiu, bet dabar jis pasveiko ir yra pasirengęs pirmiesiems bandymams.

Man teko garbė dirbti su dviem itin talentingais lenktynininkais – Alonso ir Michaeliu Schumacheriu. Jie būdavo labai stabilūs kiekviename rate, su jais pasirengimas lenktynėms būdavo tarsi darbas su kompiuteriais. Be to, Michaelis privertė visus vaikščioti į sporto salę, parodydamas jiems, kad gera sportinė forma yra labai svarbi“.

 Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0