F. Massa apie F. Alonso sugrįžimą: gali pasikartoti M. Schumacherio, „Mercedes“ situacija (6)

F. Massa apie F. Alonso sugrįžimą: gali pasikartoti M. Schumacherio, „Mercedes“ situacija
logo 2020 Lapkričio 21 d. 16:37, Ferrari

Buvęs F-1 pilotas Felipe Massa mano, kad Fernando Alonso grįžus į didįjį sportą gali pasikartoti Michaelio Schumacherio ir „Mercedes“ situacija.

Vokietis, baigęs karjerą 2006 metais, nusprendė sugrįžti į F-1 2010 m. Sportininkas tris metus atstovavo „Mercedes“ komandai. Daugkartinio čempiono sugrįžimas nebuvo itin sėkmingas. Sportininkas tik kartą užlipo ant apdovanojimų pakylos.

F. Alonso po pertraukos kitais metais sugrįš į F-1 ir atstovaus „Alpine“ (dabar „Renault“) ekipai. F. Massa mano, kad gali pasikartoti M. Schumacherio situacija, kuomet po pertraukos sugrįžusiam čempionui taip ir nepavyko pasiekti itin aukštų rezultatų.

„Fernando yra fenomenas, talentas, kokį sunku rasti pilotų tarpe. Tačiau reiktų nepamiršti, kad jis grįžta į komandą, kuri nėra stipriausia čempionate. Jis taip pat nelenktyniavo F-1 du metus“, - duodamas interviu AS sakė F. Massa.

„Tai gali būti neigiamas efektas, kaip tai nutiko Schumacheriui, kuris grįžo po trijų metų pertraukos, o grįžęs taip ir nekovojo aukščiausiame lygyje. Amžius taip pat bus svarbus faktorius. Fernando bus 40 m. Jis kovos su sportininkais, kuriems 20-25 metai. Tad amžius gali tapti problema. Bet Alonso yra talentingas žmogus, kuris gali gerai pasirodyti. Žinoma, F-1 naudinga, jog Fernando sugrįžta.“

F. Massos teigimu, F. Alonso buvo „sunkesnis“ komandos draugas nei M. Schumacheris. Tiesa, brazilas pridūrė, kad su vokiečiu vienoje komandoje praleido tik sezoną, o su ispanu - keturis.

„Schumacheris man buvo lyg mokytojas. Jam tikrai neteko susidurti su tokia konkurencija, kokia buvo tuo metu, kai buvau Fernando komandos draugu. Tad su Fernando buvo sunkiau. Bet tai buvo skirtingos situacijos.“

„Kalbant apie tai, kuris iš jų buvo geresnis, sakyčiau, kad Schumacheris. Tiesa, jog Fernando savo karjeroje neturėjo tiek gerų bolidų, kiek turėjo Schumacheris. Michaelis septynis kartus tapo čempionu ir iškovojo 91 pergalę. Skaičiai yra svarbūs.“


Komentarai (6)
HOX
IP: b2f1445 | 11/23 15:29 Atsakyti
Jus visi pamirsote toki fakta - "Alonso is faster than you!"
Sub7
IP: cccfb6c | 11/22 18:20 Atsakyti
Massai net po 7 metu butthurtas nepraejes
Egiduxx
IP: 3e59526 | 11/22 12:12 Atsakyti
ddt
11/22 01:10

Su malonumu žiūrėsiu, kaip didįjį wannabe maestro tvarkys pienburninis simuliatorinis jaunimas.

Taip pačiai mėgausies kaip, kad dabar kaip hamis simuliatorinį jaunima žagina?
ddt
IP: 21ec4ad | 11/22 10:35 Atsakyti
PSI_
11/22 09:29

atsiliepia tas varztas i galva Massai, - sneka ir pats sau priestarauja...

Kažin apie kokį čia varžtą tu kalbi? Ir kurioje dalyje tu įžvelgi prieštaravimą pačiam sau?
PSI_
IP: 50f791f | 11/22 09:29 Atsakyti
atsiliepia tas varztas i galva Massai, - sneka ir pats sau priestarauja...
ddt
IP: 21ec4ad | 11/22 01:10 Atsakyti
Su malonumu žiūrėsiu, kaip didįjį wannabe maestro tvarkys pienburninis simuliatorinis jaunimas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas