F.Massa gali likti be darbo (27)

F.Massa gali likti be darbo
logo 2003 Vasario 03 d. 11:27
Pagal paskutinę mus pasiekusią informaciją, yra pagrindas manyti, jog F.Massa ir „Jordan“ sutartis nebus pasirašyta.
Informacijos šaltinis Pietų Amerikoje teigia, kad Felipe sutarties pasirašymas su „Jordan“ buvo atšauktas paskutinėmis minutėmis. Galbūt „Red Bull“ ir „Sauber“ bendradarbiavimo pratęsimas buvo kliūtimi, kadangi Massa tikėjosi austrų koncerno finansinės pagalbos, užtikrinant vietą „Jordan“ ekipoje.
Jei ši informacija pasitvirtintų, realiausias kandidatas į Eddie Jordano ekipą lieka Ralphas Firmanas, „Formulės Nippon“ nugalėtojas, kurį remia neatskleistas rėmėjas, bei galbūt ilgalaikis „Jordan“ partneris, kompanija „Benson & Hedges“.
Tačiau, vos pasklidus informacijai apie F.Massa’os sutarties pasirašymo problemas, atsirado dar viena kandidatūra į „Jordan“ – Vokietijos F-3 čempionato nugalėtojas, britas Gary Paffettas, kuris per pastarąjį mėnesį kelis kartus dalyvavo „McLaren“ bandymuose, irgi pretenduoja tapti G.Fisichella’os partneriu.
Šiuo metu Paffettas svarsto, ar jam dalyvauti F-3000, ar DTM, tačiau galimybė tapti „McLaren“ pilotu bandytoju, o galbūt net atstovauti „Jordan“ lenktynėse atrodo labai viliojančiai.
Lieka vienintelis klausimas – kuris iš kandidatų parodys stambesnę piniginę, t.y. atves į komandą geresnį rėmėją.

Komentarai (27)
Gincius
| 02/03 11:42 Atsakyti
Jo tikrai didelis klausimas pas ką kišenė storesnė,nu bet neužilgo sužinosime,tai kad kantrybės.
Kekstas
| 02/03 11:43 Atsakyti
C est la vie, kaip sako prancuzai. Arba ieskokite moters - sako jos visu blogybiu saknys :). O jei rimtai - seniai iseina, ateina jaunimas. Sio proceso nesustabdysi, kaip beje ir technologinio progreso, kad ir kaip senukas Maxas tam priesintusi...
AF1
| 02/03 12:01 Atsakyti
Na, jei jaunimas bus tokys, kokys Kimi Raikkonenas - tada viskas ore, bet jei tokys, kaip Gastonas ar kazkas pan. - nu tady ce jau nebe Formule-1
Alfonsas
| 02/03 12:07 Atsakyti
Gaila massos!!!
Wiagra
| 02/03 12:08 Atsakyti
Gal dar EI atsiprasyt iseitu? Man atrodo jis geriausia investicija i ateiti...
AF1
| 02/03 12:16 Atsakyti
Wiagra> Edikas nera investicija i ateiti, o geras lenktynininkas siam sezonui. I ateiti gera investicija kaip tik vienas is situ kandidatu.
MiHa
| 02/03 13:11 Atsakyti
Iš brazilų Massa geriausias.Gaila jei taip įvyktų, tačiau gal kitą sezoną išlietų šio dingusio sezono pyktį?
Tranzenziuzex
| 02/03 13:40 Atsakyti
"Iš brazilų Massa geriausias" - kurioj srity?
antoska
| 02/03 13:43 Atsakyti
Idomu jei as tureciau keleta atliekamu simtu milijonu. Ar jie ir mane paimtu?? Nu niekuomet dar taip nebuvo , kad tik pagal rankines dydi imtu, kaip viskas siais metais darosi
Jarno
| 02/03 13:51 Atsakyti
EJ nereikia investiciju i ateiti, jam reikia skubiu rezultatu jeigu nori ishsaugoti komanda, todel pagal mane geriausias pasirinkimas jam buvo EI, kurio rezultatai butu atneshe remeju jau kitam sezonui. Bet EJ arba negalvoja, arba zhino jog jo bolidas yra totaliai nenusisekes del ko jis nori lupt pinigus ish remeju jau dabar, del ko Jordane drive'a gaus koks nevykelis. O gaila.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas