F. Massa norėtų likti „Ferrari“

F. Massa norėtų likti „Ferrari“
logo 2010 Gegužės 25 d. 09:58, Ferrari
Pasibaigus šių metų „Formulės-1“ sezonui, Felipe Massa ir toliau norėtų lenktyniauti „Ferrari“, tačiau pripažįsta, kad gali tekti pereiti į kitą komandą.
Su brazilo šiuo metu užimama vieta siejami Robertas Kubica („Renault“) ir Markas Webberis („Red Bull“). Tiesa, pati „Ferrari“ kol kas oficialiai teigia esantys patenkinti savo lenktynininku.
„Turime ilgalaikę sutartį su Alonso ir pasitikime Massa. Jis dirba gerai“, - tokius komandos vadovo Stefano Domenicali žodžius pateikia suomių „Turun Sanomat“.
Pats F. Massa, šiemet greičiu kol kas pastebimai nusileidžiantis naujajam komandos draugui Fernando Alonso, neslepia norintis ir toliau vairuoti raudonąjį bolidą.
„Man labai patinka atstovauti „Ferrari“. Visus čia pažįstu ir visi čia puikiai pažįsta mane“, - taip cituojamas brazilas.
„Nepaisant to, visuomet smagu žinoti, kad manimi domisi ir kitos geros komandos. Pagrindinis mano tikslas yra toliau lenktyniauti „Ferrari“, tačiau jei nepavyks dėl to susitarti, turėsiu eiti kitur.“
Suomių „Turun Sanomat“ priduria, kad F. Massos vadybininkas Nicolas Todtas jau pradėjo preliminarias derybas su viena iš kitų komandų, greičiausiai „Renault“.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392