F. Massa norėtų likti „Ferrari“ (36)

F. Massa norėtų likti „Ferrari“
logo 2010 Gegužės 25 d. 09:58, Ferrari
Pasibaigus šių metų „Formulės-1“ sezonui, Felipe Massa ir toliau norėtų lenktyniauti „Ferrari“, tačiau pripažįsta, kad gali tekti pereiti į kitą komandą.
Su brazilo šiuo metu užimama vieta siejami Robertas Kubica („Renault“) ir Markas Webberis („Red Bull“). Tiesa, pati „Ferrari“ kol kas oficialiai teigia esantys patenkinti savo lenktynininku.
„Turime ilgalaikę sutartį su Alonso ir pasitikime Massa. Jis dirba gerai“, - tokius komandos vadovo Stefano Domenicali žodžius pateikia suomių „Turun Sanomat“.
Pats F. Massa, šiemet greičiu kol kas pastebimai nusileidžiantis naujajam komandos draugui Fernando Alonso, neslepia norintis ir toliau vairuoti raudonąjį bolidą.
„Man labai patinka atstovauti „Ferrari“. Visus čia pažįstu ir visi čia puikiai pažįsta mane“, - taip cituojamas brazilas.
„Nepaisant to, visuomet smagu žinoti, kad manimi domisi ir kitos geros komandos. Pagrindinis mano tikslas yra toliau lenktyniauti „Ferrari“, tačiau jei nepavyks dėl to susitarti, turėsiu eiti kitur.“
Suomių „Turun Sanomat“ priduria, kad F. Massos vadybininkas Nicolas Todtas jau pradėjo preliminarias derybas su viena iš kitų komandų, greičiausiai „Renault“.

Komentarai (36)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
eres
| 05/26 14:52 Atsakyti
Na Massa atrodo truputi uzmiges si sezona, bet gal Ferrari zino to priezastis, gal ir ne. Betkokiu atveju jei Massa sekanti sezona vel pradetu vaziuot kaip anksciau jie prarastu labai gera pilota.
T-Ervis
| 05/26 12:15 Atsakyti
dr.lauda >> Taip kaip Hamis aš visą gyvenimą norėčiau būti nesubrendęs.Dar kas rašoma kad ir apie Hamį...dalink min. iš dviejų...
tomas29
| 05/25 23:04 Atsakyti
noreti nedraudziama... :)
burgerking
| 05/25 20:15 Atsakyti
kubicos neims nes jis lenkas, lenkai ferari nevaziuoja ;)
eres
| 05/25 20:13 Atsakyti
Deleted444 > Kai puse lenktyninku nefinisavo tai kur nepakils :D
Gambler
| 05/25 20:07 Atsakyti
Deleted>>> nu daug talento ivaziuot i boksus saugos automobilio fazes metu nereikia(ar Virgin aplenkt). Bet bendrame vaizde tai Alonso tikrai dviem galvom auskciau uz Massa. Nematau as Massos kitais metais Feruose. Speju, kad bus Kubica, nes jau Weberis tai tikrai niekam neidomus. Nors gal Weberi paemus bent aiski hierarchija butu, o Kubica dar ir aplenkt Alonso sugebetu...
Deleted444
| 05/25 19:33 Atsakyti
Bet tai kaip Alonsas atejes i Ferrari padare Massa, ka? Praktiskai i vienus vartus.Net Monake (!) startaves is galo, sugebejo dasikasti praktiskai iki Massos.Talentas yra talentas.
dr._Lauda
| 05/25 19:06 Atsakyti
tinkis vinkis> :D tervi> taip. bet kai sneka pasisuka apie nesubrendima, pasiputima, tai ta tiesa zeidzia ir jusu objektyvumas isgaruoja :) nors kita vertus - jo ir siaip nelabai kada pas jumi buna..
tinkis vinkis
| 05/25 18:00 Atsakyti
xerx>>> antarktidoj daug pingvinu, ko tu ce besedi???
Egis92
| 05/25 16:59 Atsakyti
Na aš manau, kad Vetelis dar turi kontrakta su „Red Bull“
Todiel ir nemini jo pavardės. (Ne, bet aš nežinau kaip yra :DDD)
Šjp tai esu F.Massa fanas ir norėčiau ka toliau vairotu Ferri.
Bet ir Markas Webberis Kėtas yra ;)
et
×

TOP naujienos