F. Massos laiškas: esu pasiruošęs likti ir kitam sezonui (12)

F. Massos laiškas: esu pasiruošęs likti ir kitam sezonui
logo 2017 Birželio 15 d. 17:11, Williams/LAT photographic

Felipe Massa po itin nesėkmingų lenktynių Kanados GP parašė savo žodžiais viską, ką galvoja. Brazilas papasakojo apie avariją, kurią patyrė su Carlosu Sainzu ir taip pat atskleidė planus ir kitam sezonui.

F. Massos mintys:

„F-1 lenktynės, kurios pasibaigia po trijų posūkių yra vienas iš tų dalykų, kuriuos nori kuo greičiau pamiršti.

Kanadoje mes turėjome potencialo pasiekti labai gerus rezultatus. Aš ir „Williams“ žinojome, kad Monrealio trasa yra tinkanti mums, o prieš lenktynes mes buvome labai optimistiški.

Lenktynių startas buvo labai sėkmingas, o aš sugebėjau išlaikyti savo septintąją poziciją. Bet tada antrajame posūkyje viskas buvo ant peilio ašmenų su Kimi Raikkonenu ir aš buvau priverstas užleisti geriausią juostą. Mano ratai pagavo purvinos trasos dalies ir aš praradau tris pozicijas. Tai nebuvo labai gerai, bet žinojau, kad lenktynės vis dar tęsiasi.

Kai buvau trečiajame posūkyje, pajutau labai stiprų smūgį į bolido galą ir žinojau, kad mano lenktynes čia ir pasibaigs. Mano pirmas spėjimas buvo, kad kažkas prarado stabdžius ir visišką bolido kontrolę. Nes tai nebuvo klasikinis prisilietimas stabdant. Tai buvo žiaurus smūgis.

Tada pamačiau Carloso Sainzo bolidą barjeruose. Kai vėliau paprašiau jo pasiaiškinimo, jis man pasakė, kad su kažkuo susilietė ratais ir prarado bolido kontrolę. Tada, kai pamačiau pakartojimą, supratau, kad tai buvo jis, kuris ir sukėlė avariją.

Buvo labai apmaudu, nes žinojau, kad galėjau kovoti iki pabaigos su Danieliu Ricciardo ir „Force India“ bolidais. Nežinau ar būčiau juos įveikęs, bet žinau, kad su mūsų bolidu, būčiau kovojęs su jais iki paskutinio rato.

Kvalifikacijoje mes buvome greitesni už „Force India“ bolidus, o atsižvelgiant į Danielio ratus su minkštomis padangomis, esu tikras, kad būtume kovoję dėl trečiosios pozicijos.

Ankstyva lenktynių pabaiga bent jau leido man pažiūrėti nuostabias Lance‘o Strollo lenktynes, kuris iškovojo pirmuosius F-1 taškus. Jis atliko daug lenkimo manevrų, parodė, kad patobulėjo ir parūpino, kad savaitgalis būtų geras.

Po sunkaus meto F-1, jam reikėjo tokio prasiveržimo, kaip šis ir net neabejoju, kad iškovoti taškai jo namų lenktynėse suteiks daugiau pasitikėjimo jo pirmajame sezone.

Artėjant sezono viduriui, vis daugiau kalbų prasidėjo apie 2018-us metus, o aš pradėjau sulaukti klausimų apie savo ateities planus – ypač kito sezono.

Aš jaučiuosi gerai, aš esu laimingas darydamas tai, ką darau ir turiu puikius santykius su „Williams“ organizacija. O prie viso to, žinau, kad vis dar esu konkurencingas, kas ir lemia daugiausiai.

Su tokiu pagrindu, būčiau laimingas tęsdamas tai, ką visada norėjau daryti – lenktyniauti F-1.

Tačiau dabar, aš tiesiog galvoju apie Baku trasą, o tai yra dar viena vieta, kur mūsų bolidas turėtų pasirodyti gerai. Praėjusių metų rezultatas buvo geras ir manau, kad šiais metais trasa tikrai tiks mūsų automobiliui.“


Komentarai (12)
leksas
| 06/17 10:10 Atsakyti
Sajan Button> tipo labai didelį zapadlo tau padaryčiau kad tave pavadinčiau tiesiog sajanu? Klaunas tu esi :D Mat moko žmones savo gaidišką niką rašyti, nebejuokink
ksdkdk
| 06/16 20:47 Atsakyti
As pilnai sutinku su Sajan Button. Jei Williams turetu Jensona, dabar jie kovotu del cempo.
nma
| 06/16 17:43 Atsakyti
tas luzeris ne 7, o 10 buvo, kai Sainzas ivaziavo
Sajan Button
| 06/16 16:59 Atsakyti
As Sajan Button, ismok nicka dx! Antra kas cia zino kas kaip butu.
Bimbiris
| 06/16 09:35 Atsakyti
Sajanai, nori pasakyti, kad Batonas turetu daugiau tasku nei Botas dabar? :D
Sajan Button
| 06/15 23:05 Atsakyti
Pritariu reikia dvieju pilotu geru, Williams sule Buttonuj, bet McLaren gelda neleido. Manau Jei Buttonas butu Williams komandoje jie butu trecioje vietoje maziausiai.
YZF
| 06/15 21:14 Atsakyti
Laiskas sau?
ksdkdk
| 06/15 20:33 Atsakyti
ir butu ketvirta, jei ne strollas.
Sajan Button
| 06/15 20:14 Atsakyti
Williams sies metais butu priespaskutine, jei ne Massa.
paulius773
| 06/15 20:13 Atsakyti
Kam jis reikalingas ? gal tiksliau ką Williams darytų šiais metais be jo....
×

TOP naujienos