F.Montagny pilotuos trečiąjį „Jordan“

F.Montagny pilotuos trečiąjį „Jordan“
logo 2005 Gegužės 26 d. 16:05, RenaultF1
Renault“ pilotas bandytojas Franckas Montagny nuo šio savaitgalio taps trečiuoju „Jordan“ pilotu ir vairuos geltonąjį bolidą penktadienio treniruočių metu.
Prancūzas užėmė 23 metų amžiaus olando Roberto Doornboso vietą. Pastarasis buvo „Jordan“ trečiasis pilotas nuo praėjusių metų Kinijos GP.
„Mes esame labai laimingi, gavę galimybę pasinaudoti didele Francko Montagny patirtimi – daugiau nei 13000 kilometrų už bolido vairo, kad galėtume dar labiau paspartinti savo vystymąsi. Atsižvelgiant į tai, tikiuosi komandos pasirodymų pagerėjimo per kelias ateinančias lenktynes“, – pasakojo optimistiškai nusiteikęs „Jordan“ vadovas Colinas Kollesas.

„Renault“ vadovas Flavio Briatore pridūrė: „Mes dirbome, kad suteiktume Franckui galimybę pademonstruoti savo neabejotinus sugebėjimus lenktynių savaitgalį ir jam tai yra žingsnelis į priekį, nes penktadienio treniruočių metu jis galės išbandyti lenktynėms paruoštą automobilį.“
Nors F.Montagny padės „Jordan“ ekipai penktadienio treniruotėse, jis nepalieka „Renault“ ekipos ir toliau bus jos pilotas bandytojas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0