F. Tostą šokiravo „Honda“ žinių stoka

F. Tostą šokiravo „Honda“ žinių stoka
logo 2018 Gruodžio 27 d. 23:54, Red Bull Content Pool / Getty Images

Toro Rosso“ vadovas Franzas Tostas prisipažino, kad po pirmojo susitikimo su „Honda“ atstovais, jį šokiravo japonų žinių stoka apie F-1 bolidus.

Minėtoji „Honda“ tris sezonus bendradarbiavo ir tiekė savo variklius „McLaren“ komandai. Pastarajai nusprendus šiemet naudoti „Renault“ motorus, japonai pasirašė sutartį su minėtąja „Toro Rosso“. O po sėkmingų metų pavyko pasirašyti sutartį ir su „Red Bull“ komanda, kuriai tieks savo jėgaines nuo 2019 m.

„Galime pasidžiaugti labai gerais bendradarbiavimo ir verslo santykiais. Jei kažką pastebime iš savo pusės, susėdame prie vieno stalo, aptariame tai ir bandome kartu rasti sprendimą“, - pasakojo F. Tostas.

„Po pirmojo susitikimo su „Honda“ atstovais aš buvau šokiruotas. Jie nežinojo dalykų susijusių su bolido važiuokle arba varikliu. Prieš pradėdamas darbą su nauju partneriu visų pirma turi susėsti kartu prie vieno stalo ir aptarti dalykus, ties kuriais bus sutelktas dėmesys. Bet vėliau viskas klostėsi gerai, nes tiek jie, tiek mes buvome atviri įvairiais klausimais.“

Anot F. Tosto, „Toro Rosso“ komanda tikėjosi sunkesnio pirmojo sezono naudojant „Honda“ variklius.

„Pernai sakiau, kad dėl techninių dalykų mūsų laukia sunkus sezonas. Bet turiu prisipažinti, kad „Honda“ variklis buvo geresnis nei mūsų sukurta važiuoklė. Tai reiškia, kad turėjome daugiau problemų ne su varikliu, o su pačiu bolidu. Variklis buvo geras. Labiausiai galimybes apribojo mūsų sukurtas bolidas.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749