F. Vasseuras atleistas iš „Renault“ vadovo posto (5)

F. Vasseuras atleistas iš „Renault“ vadovo posto
logo 2017 Sausio 11 d. 16:49, xpbimages
„Renault“ komanda šiandien oficialiai patvirtino, kad iš jos išeina komandos vadovas Fredericas Vasseuras. Atleidimas iš darbo įvyko „šalių susitarimu“.
„Abi pusės išsaugojo gerus darbinius santykius, kurie gali būti realizuoti kitokia forma. Komandos perspektyvos antrajame sezone, kai komanda į F-1 sugrįžo kaip gamyklinė ekipa, kaip ir resursai, reikalingi tikslams pasiekti, bus išsamiai anonsuoti per naujojo bolido pristatymą.
„Renault“ komandai „Formulėje-1“ toliau lieka vadovauti jos prezidentas Jerome Stollas ir vykdomasis direktorius Cyrilas Abiteboulas“- sakoma trumpame komandos pareiškime.
Daugiau nei dešimt metų F. Vasseuras buvo viens iš sėkmingiausių jaunimo automobilių lenktynių serijų vadovas, prie ART komandos vairo lenktynėse yra nugalėję Lewisas Hamiltonas, Valtteri Bottas, Nico Hulkenbergas, Jules Bianchi ir Nico Rosbergas. Bet „Renault“ gamyklinės komandos vadovo poste F. Vasseuras išsilaikė tik vieną sezoną. Gandai apie tai, kad „Renault“ komandos vadovybės viršūnėje vyravo trintis tarp Vasseuro ir Abiteboulo, sklandė jau seniai – dabar sprendimas jau priimtas.
Naujojo „Renault“ bolido pristatymas yra numatytas vasario 21 d., tada bus paskelbtas ir naujas komandos vadovas.

Komentarai (5)


evbi
| 2017 Sausio 12 d. 17:45
RBR> Būtent. Abiteboulo galva turėjo lėkt jau 2014 m., kai paaiškėjo hibridinių "Renault" variklių pajėgumas. Gi šitas ponas žadėjo, kad su mažesnėm investicijom "Renault" sukurs ne prastesnius variklius nei konkurentai. O ir dabar tiesiog rado atpirkimo ožį. Nu bet ko gali tikėtis iš komandos, kuri pratęsia kotraktus su tokiais lūzeriais, kaip Palmeris?
RBR
| 2017 Sausio 12 d. 09:23
Na ka, dar vienam Abiteboulas galva "nukirto". Matyt su Ghosnu ji labai geri santykiai sieja. Itariu Vasseuras iskart komanda prikelt norejo ir daug is Renault koncerno reikalavo. O Abiteboulas gieda ta triju ar penkiu metu periodo daina, per kuri komanda taps viena is lyderiu ir dideliu pinigu nepraso. O sykstuoliui Ghosnui tas patinka.
Klepsidra
| 2017 Sausio 11 d. 22:19
Tokio lygio vadovai visada iseina abipusiu susitarimu. de facto jis buvo atleistas - t.y. jo buvo paprasyta iseiti uz kazkokia tai visiems priimtina suma
Rokas1
| 2017 Sausio 11 d. 19:29
Tai kaip atleistas, jei išėjo abipusiu susitarimu? Čia taip clickbait bandot padaryt ar kaip?
masterpiece
| 2017 Sausio 11 d. 17:11
As suprantu, kad tokie komentarai pridetines vertes nesukurs, bet, chebra, cmon, toks ispudis, kad straipsni antrokas rase.