F. Vasseuras: „Ferrari“ jėgainės silpnesnės nei „Mercedes“ bei „Honda“

F. Vasseuras: „Ferrari“ jėgainės silpnesnės nei „Mercedes“ bei „Honda“
logo 2021 Liepos 30 d. 11:25, Sauber

„Alfa Romeo“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras yra patenkintas bendradarbiavimu su „Ferrari“, tačiau pripažįsta, kad italų kompanijos jėgos agregatas pajėgumu nusileidžia konkurentams iš „Mercedes“ bei „Honda“.

Fredericas Vasseuras: „Mes patenkinti jėgaine, kurią naudojame. Mūsų santykiai su „Ferrari“ yra labai geri. Jie daug metų tiekia mums jėgos agregatus ir rimtai dirba tobulinant juos. Tikiuosi, kad 2022 m. jie bus dar geresni.

„Ferrari“ variklis yra viename lygyje su „Renault“, bet „Mercedes“ ir „Honda“ yra kilometrais prieš mus. „Ferrari“ daug dirba modernizuodama agregatą, o mes daug dirbame tobulindami važiuoklę. Šiemet mums pavyko žengti nemažą žingsnį į priekį.

Jei kalbėsime apie skaičius, tai 2021 m. mes greitį padidinome 2,5 proc. Tai reiškia, kad mūsų bolidas tapo 2,5 proc. greitesnis nei jis buvo prieš 12 mėnesių. Labiausiai liūdina tai, kad prie tokios techninės pažangos mes kol kas teuždirbome tik keletą taškų. Iš dalies tai susiję su tuo, kad šiais metais stipresnės komandos kur kas rečiau pasitraukia iš distancijos per lenktynes. Bet, kaip jau sakiau, mes pasiekėme pažangos, ypač važiuoklės srityje. Todėl neabejoju, kad Vengrijoje mes pasirodysime geriau nei Silverstoune.

Mes visada žinojome, kad mūsų laukia sudėtingas sezonas, todėl susikoncentravome ties pasiruošimu 2022 metams. Mes priėmėme sąmoningą sprendimą nustoti modernizuoti dabartinį bolidą ir visas pajėgas skirti pasiruošimui kitiems metams“.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas