F. Vasseuras: padarėme viską, kas įmanoma

F. Vasseuras: padarėme viską, kas įmanoma
logo 2023 Rugsėjo 24 d. 21:47, Ferrari nuotr.

Fredericas Vasseuras: padarėme viską, kas įmanoma.

Japonijos GP etape Suzukoje „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas finišavo ketvirtas, o jo komandos draugas Carlosas Saincas užėmė 6 vietą, tai leido „Ferrari“ ekipai uždirbti 20 taškų, Tai nėra labai blogai. Nors, žinoma, pagal „Ferrari“ mastelius, tai nėra tas rezultatas, kuriuo garsūs čempionai galėtų didžiuotis, ypač prisimenant pergalę Singapūre, pasiektą prieš savaitę.

„Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras: „Visų pirma norėčiau pasveikinti „Red Bull“ komandą su iškovota Konstruktorių taure šiais metais, jie nepavejami buvo šiame sezone. Jei kalbėsime apie mūsų komandos lenktynes, tai galvoju, kad mes padarėme viską, kas buvo įmanoma Suzukoje ir džiaugiamės tuo, kad dar 4 taškais sumažinome atsilikimą nuo „Mercedes“.

Žinojome, kad ši trasa nelabai tinka mūsų mašinoms, tačiau mus visą savaitgalį pavyko situaciją kontroliuoti. Charlesas sugebėjo taupyti padangų resursą ir svarbu buvo tai, kad jis George'ą Russellą aplenkė kaip tik tuo metu, kai tą reikėjo padaryti.

Lewisas Hamilonas buvo labai greitas, atakavo labai rimtai ir agresyviai, todėl aplenkė Sainzą dėl ankstesnio sustojimo. Vėliau mes nutarėme pratęsti atkarpą su vidutinėmis padangoms, tikėdamiesi, kad prieš lenktynių pabaigą mums pavyks susigrąžinti poziciją, bet tai nepavyko.

Tarp mūsų, „Mercedes“ ir „McLaren“ vyksta aštri kova ir tvarka finiše galės priklausyti nuo trasos ypatybių, kaip mes tai matėme Singapūre. Iš vienos pusės, žaibiškas „McLaren“ progresas verčia mus jaudintis, kita vertus, jie labai gerai važiavo Silverstoune ir trasose su panašiomis charakteristikomis, tačiau žibėjo ne visur.

Dabar svarbiausia yra išsaugoti ramybę ir nepasiduoti pesimistinėmis nuotaikoms, bet kartu svarbu išsaugoti ramybę. Suprantama, kad „Ferrari“ negali tenkintis 4-6 vietomis, bet šiandien negalima svajoti apie kažkokius ypatingai aukštesnius rezultatus.

Mes bandome taikyti teisingą taktiką ir dėl to galime iškovoti tik kelis taškus tiesioginių varžovų atžvilgiu. Tačiau jei mums pavyktų pagreitėti bent puse sekundės, tai reikalai būtų visai kitokie. Mums lieka maksimaliai koncentruotis ties savais uždaviniais ir rengtis kitoms lenktynėms, kuriose atiduosime visas jėgas.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218