F. Vasseuras: žengėme didelį žingsnį į priekį (2)

F. Vasseuras: žengėme didelį žingsnį į priekį
logo Birželio 12 d. 19:01, Sauber

Po šešių etapų „Alfa Romeo“ užima aštuntą vietą Konstruktorių įskaitoje, tačiau šveicarų komandos vadovas Fredericas Vasseuras mano, kad rezultatas neatspindi realaus komandos progreso.

„Dabartiniai rezultatai nėra pilnai informatyvūs – manau, kad mes pasirodome kur kas geriau nei tai rodo mūsų uždirbti taškai, - F. Vasseuras kalbėjo „RaceFans“. - Komanda žengė didelį žingsnį į priekį lyginant su praėjusiu sezonu – atrodo, kad mes pasiekėme bene didžiausios pažangos tarp visų komandų.

Duomenys byloja patys už save. Jei pažiūrėsime į greitį kvalifikacijose, mūsų atsilikimas nuo „pole“ sumažėjo beveik procentu, o ir lenktynėse mes gerokai pasitempėme. Tai didelis žingsnis į priekį, turint galvoje, kokie glausti yra rezultatai, tačiau aš manau, kad mes dar neparodėme visų mūsų mašinos galimybių.

Apskritai C41 dirba kur kas geriau nei pernai metų automobilis ir būtų nekorektiška išskirti kokią nors vieną dabartinio bolido savybę. Jėgainė taip pat tapo efektyvesnė, o mes pagerinome beveik kiekvieną važiuoklės aspektą ir tai matyti važiuojant trasoje.

Pernai mes tik aštuonis kartus patekome į antrąją kvalifikacijos dalį, įskaitant ir lietingas lenktynes Turkijoje, kai abi „Alfa Romeo“ mašinos pateko į finalą. O šiais metais jau aštuonis kartus patenkome į kvalifikacijos finalą ir 12-kos galimų, o ant sausos trasos Monake mūsų bolido greitis leido pretenduoti net į finalinę sesiją. Kvalifikacijoje Baku mes taip pat rodėme gerą tempą, patį geriausią šiame sezone, tačiau mūsų pozicijos to neatspindėjo.

Žinoma, kai kuriais atvejais mes galėjome pasirodyti geriau – Bahreine A. Giovinazzi važiavo dešimtuke, bet jam iškilo problemų sustojimo metu, o Portugalijoje Kimis Raikkonenas pateko į avariją. Mes ne kartą praradome galimybę parodyti geresnį rezultatą dėl nuo mūsų nepriklausiusių priežasčių – Ispanijoje Antonio pavedė informacinės sistemos klaida, kuri jam sutrukdė pasivyti peletoną. Imoloje dėl ginčytinos baudos mes praradome du Kimio uždirbtus taškus, o iš Antonio taip pat buvo atimtas šansas, kai jo stabdžių ortakiuose įstrigo šalmo stiklo plėvelė.

Kai rezultatai būna tokie glausti, negalima klysti ir mes turime stengtis viską daryti beveik idealiai. Reikia tęsti darbus ir gerinti tas sritis, kurios nuo mūsų priklauso. Tikiuosi, kad sėkmė mus taip pat lydės“.

Sauber F1 Team
Komanda: Sauber F1 Team 2021 sezono taškai: 2
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C41
Plačiau
Kimi Raikkonenas
Pilotas: Kimi Raikkonenas 2021 sezono taškai: 1
Komanda: Sauber Amžius: 41 m.
Plačiau
Antonio Giovinazzi
Pilotas: Antonio Giovinazzi 2021 sezono taškai: 1
Komanda: Sauber Amžius: 27 m.
Plačiau

Komentarai (2)
Komas
IP: 3b7fc05 | 06/14 16:42 Atsakyti
Wow
06/12 21:43

O šiais metais jau aštuonis kartus patenkome į kvalifikacijos finalą ir 12-kos galimų, o ant sausos trasos Monake mūsų bolido greitis leido pretenduoti net į finalinę sesiją.

neskaitant klaidu tai daug lenktynių jie turėjo šiais metais

Čia skaičiuoja dviems lenktynininkams 6x2. Aiškiau?
Wow
IP: b2fa004 | 06/12 21:43 Atsakyti
O šiais metais jau aštuonis kartus patenkome į kvalifikacijos finalą ir 12-kos galimų, o ant sausos trasos Monake mūsų bolido greitis leido pretenduoti net į finalinę sesiją.

neskaitant klaidu tai daug lenktynių jie turėjo šiais metais
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas