FE. Antroje kvalifikacijoje Honkonge greičiausias F. Rosenqvistas

FE. Antroje kvalifikacijoje Honkonge greičiausias F. Rosenqvistas
logo 2017 Gruodžio 03 d. 08:34, Formula-E

„Mahindra“ pilotas Felixas Rosenqvistas užfiksavo geriausią rezultatą šiandien Honkonge vykusioje antroje „Formulės-E“ sezono kvalifikacijoje ir iškovojo „pole“ poziciją.

Pirmą ir antrą trasos sektorius įveikęs didžiausiu tempu, sportininkas išvengė kontakto su apsauginiais barjerais ir kirtęs finišo liniją užfiksavo geriausią rezultatą - 1 min. 02,836 sek.

„Jaguar“ lenktynininkas Mitchas Evansas paskutiniuose trasos sektoriuose buvo greitesnis už F. Rosenqvistą, bet kirtęs finišo liniją varžovui nusileido vos 0,054 sek. Sportininkas šios dienos lenktynes turėjo pradėti iš antros pozicijos, bet kvalifikacijos metu sunaudojo daugiau elektros energijos nei leidžia taisyklės ir buvo už tai nubaustas - nustumtas į ketvirtą vietą.

Puikiai kvalifikacijoje pasirodė čempionato naujokas Edoardo Mortara. Italas užfiksavo trečią rezultatą. Pritaikius baudą M. Evansui, E. Mortara antras sezono lenktynes pradės iš antros vietos.

Vakar vykusių varžybų nugalėtojas Samas Birdas užfiksavo ketvirtą rezultatą. Bet dėl vakar varžybose įvykusio incidento teisėjai sportininkui skyrė 10 starto pozicijų baudą. Tad britas šios dienos varžybas pradės ne ketvirtas, o keturioliktas.

Trečiojo sezono nugalėtojui Lucasui di Grassi nepavyko prasibrauti į paskutinę važiavimų dalį antroje kvalifikacijoje iš eilės. Brazilas šios dienos lenktynes pradės tik 12-as.

Kontakto su saugos barjerais neišvengė „Renault“ lenktynininkas Sebastienas Buemi. Šveicaras aplenkė tik du „Dragon“ ekipos pilotus Jerome‘ą d’Ambrosio bei Neelą Janį, tad startuos tik iš 20-os pozicijos.

Antrosios FE sezono lenktynės Honkonge prasidės 09:00 val. Lietuvos laiku. Varžybų transliaciją galima stebėti „Eurosport“ TV kanale.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778