FE. Berlyne antrąją pergalę iškovojo N. de Vriesas

FE. Berlyne antrąją pergalę iškovojo N. de Vriesas
logo Gegužės 15 d. 18:12, Formula-E / LAT Images

Šį savaitgalį antrą kartą Berlyne, Vokietijoje, surengtose „Formulės-E“ lenktynėse triumfavo čempiono titulą ginantis Nyckas de Vriesas. O sportininkai, kurių automobiliuose sumontuoti „Mercedes“ varikliai, iškovojo pirmas keturias vietas.

Iki šios dienos lenktynių Berlyne dominavo „Venturi“ atstovas Edoardo Mortara. Šveicaras buvo greičiausias abejose kvalifikacijose, o vakar vykusiose lenktynėse finišavo pirmas.

Po starto E. Mortara stengėsi į priekį nepraleisti Robino Frijnso. Bet stebėdamas vieną varžovą, pražiopsojo kitą. Iš trečiosios vietos startavęs N. de Vriesas iš karto aplenkė du varžovus ir pakilo į pirmą vietą.

Minėtasis N. de Vriesas varžybose pirmavo iki tos akimirkos, kai nusprendė pasinaudoti „atakos režimu“. Tai padaręs sportininkas nukrito į trečią vietą, bet ilgai neužtruko ir olandas vėl pirmavo lenktynėse.

E. Moratara vėliau nei pagrindinis jo varžovas pasinaudojo „atakos režimu“, bet taip ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti lenktynių lyderiui. Tad N. de Vriesas iškovojo antrą pergalę šių metų sezone ir iš aštuntos vietos lenktynininkų įskaitoje pakilo į šeštą.

Antras finišavęs E. Mortara po šio etapo pakilo į antrą vietą lenktynininkų įskaitoje ir dabar nusileidžia tik Stoffeliui Vandoorne‘ui, kuris varžybų pabaigoje aplenkė Lucasą di Grassį ir finišavęs trečias užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Penkis kartus pirmame trejete šiemet finišavęs S. Vandoorne‘as toliau pirmauja čempionate ir 12 taškų lenkia E. Mortarą.

Paskutiniame lenktynių rate Antonio Felixą da Costą aplenkęs Robinas Frijnsas antrąsias varžybas Berlyne baigė penktoje vietoje.

Iki šios dienos lenktynių buvęs antras čempionate Jeanas-Ericas Vergne‘as, lenktynėse finišavo devintas, už savęs palikęs „Jaguar“ atstovą Mitchą Evansą.

Rezultatai


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos