FE. Berlyne - antroji L. di Grassi pergalė

FE. Berlyne - antroji L. di Grassi pergalė
logo 2019 Gegužės 25 d. 15:31, Formula-E

Berlyne vykusiose „Formulės-E“ lenktynėse nugalėjo ir antrąją pergalę sezone iškovojo „Audi“ komandos lenktynininkas Lucas di Grassi.

Brazilas tapo antruoju pilotu šiame sezone iškovosiu daugiau nei vieną pergalę. Sportininkas taip pat pakilo į antrą vietą lenktynininkų įskaitoje ir 6 taškais atsilieka nuo čempionato lyderio Jeano-Erico Vergne‘o.

Kvalifikacijoje buvęs greičiausias Sebastienas Buemi lenktynėse finišavo antras, nuo nugalėtojo atsilikęs beveik 2 sek. Šveicaras, pirmą kartą sezone užlipęs ant apdovanojimų pakylos, lenktynių pabaigoje turėjo atlaikyti J.-E Vergne‘o spaudimą. Prancūzui taip ir nepavyko aplenkti S. Buemi, tad teko pasitenkinti trečia vieta.

Minėtasis S. Buemi sėkmingai startavo iš „pole“ pozicijos, bet pirmąją vietą prarado penktame varžybų rate, kuomet jį aplenkė L. di Grassi.

Lūžus galinei ašiai, trasoje sustojo „Jaguar“ lenktynininko Alexo Lynno bolidas. Dėl šio incidento sportininkai kurį laiką turėjo važiuoti lėtesniu tempu.

Lenktynes pratęsus, abu „Audi“ komandos lenktynininkai, vėliau nei varžovai, pasinaudojo ir  tinkamai išnaudojo „atakos režimą“.

Iš antrosios pozicijos startavęs Stoffelis Vandoorne‘as prarado kelias pozicijas ir lenktynes baigė penktoje vietoje už Antonio Felixo da Costos. Tuo tarpu belgo komandos draugas Gary Paffett, startavęs iš ketvirtos pozicijos, finišavo tik šešioliktas.

Be minėtojo A. Lynno, lenktynių finišo taip pat nepasiekė Andre Lottereris, kuris susidūrė su baterijos problemomis. Vokietis, iki etapo Vokietijoje buvęs antras, lenktynininkų įskaitoje nukrito į trečią vietą ir nuo L. di Grassi dabar atsilieka 10 taškų.

Rezultatai

Komentarai (0)


×