FE. Berlyne - dar viena E. Mortaros „pole“

FE. Berlyne - dar viena E. Mortaros „pole“
logo Gegužės 15 d. 13:31, Formula-E / Sam Bloxham

„Venturi“ komandos sportininkas Edoardo Mortara tęsia puikų pasirodymą Berlyne, Vokietijoje. Po vakar iškovotos „pole“ ir pergalės pirmose šio savaitgalio lenktynėse, šveicaras šiandien vėl buvo greičiausias surengtoje „Formulės-E“ kvalifikacijoje.

Kvalifikacijos finale E. Mortara dėl pirmos startinės pozicijos kovojo su „Envision“ sportininku Robinu Frijnsu, kurį pranoko beveik puse sekundės. Iškovojęs „pole“ ir kelis papildomus taškus, E. Mortara atsilikimą nuo čempionato lyderio sumažino iki 16 taškų.

Nors ir pralaimėjo finale, R. Frijnsas gali pasidžiaugti iškovota antra vieta, nes vakar sportininkas lenktynes Berlyne pradėjo tik 20-as.

Šeštadienį surengtoje kvalifikacijoje dvyliktas likęs Nyckas de Vriesas, šiandien taip pat pasirodė geriau. Čempiono titulą ginantis olandas kvalifikacijoje nusileido tik E. Mortarai ir iškovojo trečią startinę poziciją. O greta jo startuos „Porsche“ atstovas Andre Lottereris.

Kitas FE čempionas Antonio Felixas da Costa buvo greičiausias tarp ketvirtfinalio pralaimėtojų, tad lenktynes pradės iš penktos pozicijos.

Jei E. Mortara iškovojo „pole“, tai jo komandos draugas Lucas di Grassi liko septintas, greičiu pranokęs čempionate pirmaujantį „Mercedes“ atstovą Stoffelį Vandoorne‘ą.

Antrą vietą čempionate užimantis Jeanas-Ericas Vergne‘as kvalifikacijoje greičiu nusileido komandos draugui A. F. da Costai, į atkrintamuosius važiavimus nepateko, tad liko devintas. O pirmąjį dešimtuką užbaigė „Jaguar“ atstovas Mitchas Evansas, čempionate užimantis trečią vietą.

Antrosios šio savaitgalio „Formulės-E“ lenktynės Berlyno trasoje prasidės 15:50 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas